بریتانیا برگ اتحادیه اروپا (EU) در جمعه پایان دادن به بیش از چهار دهه از اقتصادی و سیاسی و حقوقی ادغام آن با نزدیکترین همسایه است.

اما همه چیز را همان احساس برای بسیاری از سال با توجه به یک دوره گذار در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا هر دو طرف با هم به توافق برسند شرایط آینده خود مشارکت.

سه Brexit مهلت آمد و رفت و قبل از پارلمان بریتانیا در نهایت تصویب طلاق توافق.

انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا در 2300 به وقت تهران در روز جمعه, 43 ماه پس از این کشور رای دادند و در ماه ژوئن سال 2016 رفراندوم به ترک اتحادیه اروپا. هیچ چیز تغییر خواهد کرد برای بسیاری از مردم در بریتانیا با تشکر از این دوره گذار که حفظ وضع موجود حداقل تا 31 دسامبر 2020. اما بریتانیا خود را از دست بدهند نمایندگی و حق رای در نهادهای اتحادیه اروپا. این شامل داشتن هیچ انگلیسی, اعضای پارلمان اروپا.

ایران

بریتانیا می گوید آماده است برای شروع تجارت ایران در فوریه 1, اما اعضای اتحادیه اروپا متحده هنوز هم بحث در مورد آنچه آنها می خواهند از این مذاکرات است.

نخست وزیر بوریس جانسون است که به گوشت از ایده های خود را برای یک توافقنامه تجارت آزاد در امتداد خطوط اخیر اتحادیه اروپا برای مقابله با کانادا در یک سخنرانی در اوایل فوریه.

اتحادیه اروپا دستور می تواند تایید شده توسط ملی وزیران در فوریه 25, مقامات در بروکسل نشان می دهد که ایران می تواند شروع در اطراف آوریل 1.

بریتانیا امیدوار است برای باز کردن تجارت ایران با ایالات متحده و دیگر کشورهای غیر اتحادیه اروپا در حدود همان زمان.

تجارت نه تنها مسئله ای است که باید حل شود با بروکسل ، بریتانیا و اتحادیه اروپا از نزدیک همکاری در امنیت و اجرای قانون آموزش و پرورش و انرژی در میان بسیاری از مسائل دیگر.

انتقال دوره برنامه ریزی شده است به آخرین تا 31 دسامبر 2020. بریتانیا می توانید بپرسید برای گسترش این برای یک یا دو سال اما باید به اطلاع اتحادیه اروپا درخواست خود را توسط ژوئیه 1. جانسون اصرار دارد او نمی خواهد انجام این کار گفت که بریتانیا باید از اتحادیه اروپا قوانین و مقررات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

بدون فرمت و یا یک توافقنامه تجارت روابط بین بریتانیا و اتحادیه اروپا خواهد شد قطع در پایان سال 2020 است. یک معامله جدید اجازه می دهد که دو طرف برای شروع یک همکاری جدید.

عدم موافقت خود را صلیب کانال تجارت و حمل و نقل و بسیاری دیگر از روابط به شدت مختل شبانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی