Bolsonaro گفت: برزیل را دریافت مواد از هند برای تولید هیدروکسی کلروکین در روز شنبه.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro است تشکر نارندرا نخست وزیر برای تسهیل صادرات مواد خام به برزیل برای تولید داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین ذکر شده توسط بسیاری به عنوان یک عملی درمانی راه حل برای مبارزه با عفونت کروناویروس.

در یک آدرس به ملت در روز چهارشنبه Bolsonaro گفت: برزیل را دریافت مواد از هند برای تولید هیدروکسی کلروکین در روز شنبه. “ما باید بیشتر از اخبار خوب است. به عنوان یک نتیجه مستقیم من گفتگو با نخست وزیر هند ما را دریافت خواهد کرد و روز شنبه و مواد خام برای ادامه تولید ما از هیدروکسی کلروکین به طوری که ما می تواند به درمان بیماران از COVID-19 و همچنین از لوپوس مالاریا و ورم مفاصل,” او گفت:.

اخبار مرتبط

“من از نخست وزیر نارندرا و مردم هند برای چنین کمک به موقع به مردم برزیل” برزیل رهبر گفت. بخش هایی از متن سخنرانی خود را در دسترس ساخته شد توسط یک دیپلمات ایرانی از این کشور آمریکای لاتین.

مودی و Bolsonaro تا به حال یک مکالمه تلفنی در مارس 4 که در طی آن برزیل رهبر درخواست مودی اجازه می دهد تا صادرات این دارو به عنوان به خوبی به عنوان مواد اولیه برای تولید آن در برزیل است.
به طور جداگانه در نامه ای به مودی در شنبه Bolsonaro ذکر است که برزیل در آزمایشگاه اورژانس و Apsen شده اند واردات مواد اولیه از هند برای چندین سال برای تولید هیدروکسی کلروکین و برزیل داخلی تامین دارو بستگی به تولید آن توسط دو شرکت است.

Bolsonaro درخواست مودی به اطمینان حاصل شود که برزیل می شود تامین مواد اولیه دستور داد قبل از اعمال ممنوعیت هیدروکسی کلروکین. در مارس 25, هند ممنوع صادرات هیدروکسی کلروکین در میان دیدگاه ها در برخی از محله های که این دارو می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مبارزه با COVID-19.

هند بزرگترین صادر کننده مواد مخدر است. ممنوعیت تا حدی برداشته در روز سه شنبه.
در نامه ای به مودی برزیل رهبر استناد هند باستان حماسه رامایانا ذکر داستان چگونه پروردگار هانومان به ارمغان آورد مقدس پزشکی از هیمالیا برای نجات زندگی Laxmana.

برزیل بزرگترین کشور در آمریکای لاتین ثبت شده است نزدیک به 14000 coronavirus موارد و بیش از 660 مرگ و میر به علت عفونت است. در سطح جهانی این ویروس به کشته شدن بیش از 75,000 مردم و آلوده بیش از 13 لاخ.

Bolsonaro گفت: برزیل امیدوار است که استفاده از هیدروکسی کلروکین خواهد کمک در درمان coronavirus-افراد آلوده در کشور است.

“مانند بسیاری دیگر از کشورهای برزیل مکان های امید در استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک ابزار موثر برای درمان بیمارانی که قرارداد COVID-19,” برزیل رهبر نوشت: در این نامه است.
او همچنین با اشاره به همکاری بین دو کشور در بخش دارویی و اضافه کرد که منجر برزیل دارویی آزمایشگاه را یک “جامد و” همکاری با آزمایشگاه است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im