برزیل, وزیر بهداشت پیشنهاد کرد که این کشور باید تشکیل جلسه با مافیای مواد مخدر و گروههای شبه نظامی برای رسیدگی به این موضوع از coronavirus در برزیل یکی از فقیر ترین favela محلات طبق گزارش های رسانه ها.

وزارت بهداشت است و ترس از عواقب این بیماری همه گیر اگر آن فوران در آن محله فقیرنشین شلوغ محلات که اغلب فاقد پایه بهداشت و مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.

وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta گفت: دولت تا به حال به اعتراف که دارای قدرت در بسیاری از این محلات.

“ما باید درک کنند که این مناطق که در آن دولت است که اغلب وجود ندارد و آنهایی که مسئول هستند و قاچاقچیان مواد مخدر و شبه نظامیان گروه” او در یک کنفرانس خبری گفت.

“چگونه ما ساخت یک پل به آنها ؟ با صحبت کردن بله با قاچاقچیان مواد مخدر, با شبه نظامیان, چرا که آنها انسان هستند و آنها نیاز به کمک.” او گفت که مقامات فقط راه اندازی یک پروژه آزمایشی در یکی favela در مدیریت coronavirus خطر اما تایید این منطقه است.

حدود 11.5 میلیون برزیلی در زندگی فقیر نشین در حدود 6 درصد از جمعیت.

آنها مکرر برخوردهای بین شبه نظامیان گروه های مسلح و پلیس.

وزیر بهداشت به درگیری با رهبر راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro که معتقد است که قفل کردن برزیل خواهد بی ارزش آسیب اقتصاد است. برزیل تایید کرده است حدود 16,000 coronavirus موارد با 800 مرگ و میر تا کنون.

اما باندهای حال اجرا این مستند روز قبل از وزیر بهداشت حمایت خود را برای همکاری است.

ریو فقیر نشین در حال ثبت اولین مورد تایید شده از coronavirus در 25 مارس.

پس از مورد ظاهر گروه های جنایتکار است که تا به حال طولانی برگزار شد و نوسان در سراسر ریو فقیر نشین بودند خود را در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر ویروس ها با توجه به گزارش های رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de