bpsc, bpsc recruitmentBPSC استخدام 2020: آخرین تاریخ به فایل نرم افزار 6 مارس.

BPSC استخدام 2020:بیهار خدمات عمومی کمیسیون (BPSC) آمده است با یک اطلاع رسانی برای تعدادی از پست. برنامه دعوت شده اند برای پست معاون دادستان افسر (APO) پست. این کمیسیون به دنبال پر کردن به عنوان بسیاری از 553 پست. کسانی که به دنبال اعمال می شود ممکن است این کار را در وب سایت رسمی www.bpsc.bih.nic.in.

در حالی که آنلاین روش ثبت نام آغاز می شود فردا (دوشنبه) آخرین تاریخ برای همین است مارس 21. نامزدها نیز ممکن است درخواست خود را از هزینه فوریه 26. آخرین تاریخ به فایل نرم افزار 6 مارس. کسانی که به دنبال درخواست برای این پست باید حداقل دارای مدرک حقوق از هر دانشگاه/موسسه به رسمیت شناخته شده توسط دولت است.

اخبار مرتبط

BPSC استخدام 2020: روش انتخاب

نامزد انتخاب خواهد شد و بر اساس معاینه اولیه اصلی آزمون و مصاحبه.

BPSC استخدام 2020: سوابق آموزشی

متقاضیان باید حداقل یک فارغ التحصیل حقوق از هر موسسه/دانشگاه به رسمیت شناخته شده توسط دولت

BPSC استخدام 2020: محدودیت سنی

در حالی که حداقل سن داوطلبان باید 18, حداکثر سن 37 است. برای نامزدها به طور کلی زن/OBC (مرد/زن)/میلاد حداقل سن 18 و حداکثر سن 42 سال. حداقل سن SC/ST نامزد 18 است در حالی که حداکثر سن نباید بیش از 42 سال است.

BPSC استخدام 2020: هزینه های نرم افزار

کسانی که متعلق به سنت از Bihar /ارشد Bihar /ساکنان دائمی در Bihar/معلول/زن بیهار را مجبور به پرداخت 150 تومان در حالی که نامزدهای دیگر خواهد شد که به پرداخت 600 تومان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de