بوریس جانسون وعده ‘Rooseveltian صرف افزایش پس از coronavirus شوک

نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده شده “Rooseveltian” افزایش هزینه های عمومی برای کمک به اقتصاد کشور بهبود از coronavirus شوک و گفت: بازگشت به سیاستهای ریاضت اقتصادی اشتباه خواهد بود.

جانسون گفت: او را دو را در برنامه های خود را برای افزایش سرمایه گذاری و گفت: دولت خود را — که در حال حاضر اعلام کرد اورژانس هزینه و اقدامات مالیاتی به ارزش حدود 133 میلیارد پوند — ادامه خواهد داد برای کمک به مردم و کسب و کار.

“این لحظه ای است برای یک Rooseveltian رویکرد به انگلستان” جانسون گفت: بار رادیو در روز دوشنبه. رئیس جمهور سابق آمریکا فرانکلین D روزولت “معامله جدید” برنامه که شامل یک قایق از کار-ایجاد کار و پروژه های, کمک های ایالات متحده بازیابی از رکود بزرگ. “من فکر می کنم سرمایه گذاری پرداخت خواهد شد به دلیل این است که بسیار پویا و بسیار مولد اقتصاد” جانسون گفت: امیدوار کننده یک پلت فرم است که تشویق شرکت ها برای سرمایه گذاری در سرمایه و در آموزش مهارت های.

پیشتر در روز دوشنبه بریتانیا بدهی منشی گفت که قصد دارد به فروش یک رکورد 275 میلیارد پوند ($340 میلیارد دلار) بدهی های دولت بین آوریل و اوت به پرداخت برای هزینه های بزرگ در پاسخ به کروناویروس همه گیر بیش از دو برابر مقدار فروخته شده در کل قبلی سال مالی است.

منتشر شده در


29 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *