بوریس جانسون برنامه ریزی برای قرار دادن انگلستان در چاقی-busting رژیم غذایی: گزارش

نخست وزیر بوریس جانسون است که برنامه ریزی برای قرار دادن کشور در یک رژیم غذایی به عنوان بخشی از یک استراتژی گسترده تر برای مقابله با چاقی به عنوان یک عامل خطر عمده در آن نهفته coronavirus.

Johnson, 56, است که در رژیم لاغری خود است و انتظار می رود به طرح قصد دارد تا در ماه آینده برای افزایش سطح آمادگی جسمانی در سراسر هیئت مدیره پس از خود بستری شدن در بیمارستان با توجه به این ویروس کشنده در ماه آوریل است.

“تمام تمرکز و انرژی در حال رفتن به در گرفتن ملت مشخصه چون به عنوان coronavirus نشان داده است ما آن را به صرفه جویی در زندگی” وزارت بهداشت خودی با آگاهی از این طرح گفت: ‘ساندی تایمز’

“مردم رفته اند به طول فوق العاده باقی می ماند امن از جمله ماندن در خانه برای گذشته 12 هفته پس از تشویق آنها را به غذا خوردن سالم و ورزش بیشتر نباید که دشوار است. این است که به وضوح ما لحظه چرا که اگر مردم می خواهند به انجام کمی خود را به ضرب و شتم این ویروس پس از آن از دست دادن وزن می تواند بهترین چیزی که می توانید انجام دهید” این منبع گفت.

انگلستان در بخش بهداشت و درمان است بنا به گزارش ارائه شده یک سری از پیشنهادات به شماره 10 خیابان داونینگ به عنوان بخشی از این استراتژی است. آنها شامل دسترسی بهتر به برنامه ها اعم از خانواده ورزش طرح و سالم غذا خوردن به bariatric عمل جراحی که شامل اتصالات معده باند.

دیگر اقدامات ممکن است شامل ممنوعیت تبلیغات قیمت مانند “خرید یکی رایگان” ارائه می دهد و نامحدود پر کردن مجدد در مواد غذایی ناسالم و نوشیدنی در آوردن قانون به دستور کالری برچسب برای رستوران caf鳠and takeaways و افزایش تعداد, در بیرون ورزشگاه.

این روزنامه به نقل از یک خیابان داونینگ مشاور عنوان کرد و گفت که جانسون بود و بسیار مشتاق به یک مداخله رویکرد با وجود قبلی خود را انتقاد از علاقه مندی دولت های گذشته و مخالفت با شکر مالیاتی.

چند تن از کارشناسان برجسته تاثیر رژیم غذایی ناسالم و چاقی در بیشتر آسیب پذیری به COVID-19.

فیل در اتاق است که پایه سلامت عمومی در بسیاری از غربی, جمعیت در حال حاضر در یک هولناک دولت آغاز خواهد شد. در بریتانیا و ایالات متحده بیش از 60 درصد از افراد بزرگسال اضافه وزن دارند یا چاق گفت:” دکتر Aseem Malhotra بریتانیا بر اساس استاد از پزشکی مبتنی بر شواهد است که مبارزات انتخاباتی در موضوع ترویج رژیم غذایی سالم برای مبارزه با کروناویروس.

“هند به خصوص در معرض خطر داشتن بسیار بالا شیوع بیماری های مرتبط با شیوه زندگی. به طور خاص, شرایط مانند دیابت نوع 2 و فشار خون بالا و بیماری های قلبی هستند و سه نفر از عوامل خطر اصلی برای مرگ از COVID-19. این ریشه در چربی های اضافی بدن یک خوشه از شرایط شناخته شده به عنوان سندرم متابولیک,” او گفت:.

به عنوان بخشی از یک شیوه زندگی سالم برای مبارزه با تهدید از ویروس کشنده کارشناسان توصیه می کنند از دست دادن فوق العاده-فرآوری و بسته بندی مواد غذایی و کربوهیدرات های تصفیه شده با wholefoods مانند سبزیجات و میوه ها.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *