بوریس جانسون از بخش ICU باید استراحت می گوید پدرش

نخست وزیر بوریس جانسون شده است منتقل شده از بخش مراقبت ويژه اما باقی خواهد ماند در بیمارستان برای نظارت نزدیک توسط پزشکان در فاز اولیه خود را بازیابی پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

خیابان داونینگ گفت Johnson, 55, است در بسیار روحیه خوبی در سنت توماس ” بخش بیمارستان به عنوان پدر خود استنلی Johnson, نام پسر خود را به استراحت.

نخست وزیر منتقل شده است در این عصر [شنبه] از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی. او بسیار خوب, ارواح, سخنگوی دولت گفت: در روز پنج شنبه.

استنلی جانسون گفت: تمام خانواده بود “فوق العاده سپاسگزار” است که نخست وزیر بریتانیا شده بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های, و اضافه کرد که او فکر می کند پسرش بیماری است “کردم کل کشور برای تحقق بخشیدن به این است که یک رویداد جدی است”.

او باید استراحت کردن. او در زمان یکی برای تیم ما رو به مطمئن شوید که ما بازی به درستی در حال حاضر” او به بی بی سی گفت.

او هشدار داد که پسر خود را می توانید مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر .

بوریس جانسون, حامله, نامزد, کری Symonds زمان به توییتر به بیان او را تسکین با یک سری از کف زدن دست شکلک ها در کنار یک عکس از یک رنگین کمان است که به عنوان نماد حمایت از این کشور در خدمات بهداشت ملی (NHS) از طریق این دوره از بیماری همه گیر fightback.

32 سال است که خود منزوی با زن و شوهر سگ Dilyn بود نشان داد او خود علائم کروناویروس در هفته گذشته اما گفت که او در بهبود .

Coronavirus موارد مرگ افزایش به 7,978 در انگلستان

با توجه به آخرین انگلستان وزارت بهداشت آمار و ارقام تعداد زیادی از مردم به درگذشت, در بیمارستانی در انگلستان پس از آزمایش مثبت برای رمان coronavirus افزایش یافته است به 7,978.

وزیران و مقامات خواست انگلیسی عمومی برای ادامه به رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بیش از آنچه که یک عید پاک تعطیلات آخر هفته هنگامی که مرسوم است برای مردم به سفر و همراه با دوستان و خانواده خود را در نقاط مختلف کشور است.

کل کشور شده است تمرین دقیق فرم اجتماعی فاصله سه هفته در حال حاضر. دقیقا به این خاطر که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای به حداقل رساندن تلخ اعداد است که من فقط به عنوان خوانده شده گفت: انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab در طول روزانه خیابان داونینگ جلسه توجیهی در روز پنج شنبه او به عنوان deputises برای انگلستان PM در حالی که او در بیمارستان است.

در حال حاضر به عنوان ما به دنبال به جلو به تعطیلات آخر هفته عید پاک, من می دانم که برخی از مردم در حال رفتن به شروع به تعجب که در آن زمان به سهولت در قوانین. بنابراین من به می گویند با تشکر از شما برای فداکاری خود را. اما همچنین ما در حال انجام نشده است. ما باید در حفظ و رفتن او گفت:.

در حالی که اولیه 21-روز نیمه مستند اعلام شده توسط بوریس جانسون در 23 مارس می آید به نزدیک نسبت به دوشنبه آینده همه نشانه این است که آن را باید بیشتر توسعه یافته به ادامه حفظ اعداد مبتلا به ویروس کشنده را برای بیمه خدمات درمانی به درمان است.

“ما نباید به کروناویروس یک شانس دوم به کشتن بیشتر مردم و به صدمه زدن به کشور ما” گفت: Raab, به عنوان او از مردم خواست تا همچنان به ماندن در خانه و ترک تنها برای محدود مقاصد ضروری خرید و یک شکل از ورزش در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im