بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد, با تشکر از بیمه خدمات درمانی برای صرفه جویی در زندگی خود را

نخست وزیر بوریس جانسون در یکشنبه تشکر دولت بودجه بیمه خدمات درمانی پزشکان و کارکنان برای کار سخت خود را از طریق coronavirus همه گیر که او از بیمارستان مرخص شد و گفت او بدهکار آنها زندگی خود را پس از آزمایش مثبت برای ویروس کشنده بیش از دو هفته پیش.

خیابان داونینگ گفت که جانسون در سمت چپ سنت توماس ” بیمارستان در لندن و سر به وزرا نخست اقامت Chequers در Buckinghamshire و جنوب شرق انگلستان است.

به توصیه تیم پزشکی او را نمی خواهد بازگشت به کار بلافاصله با انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab به ادامه deputising او به عنوان recuperates.

PM مرخص شده از بیمارستان برای ادامه بهبودی خود را در Chequers, سخنگوی دولت گفت.

او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس ” برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است. تمام افکار خود را با کسانی که تحت تاثیر این بیماری سخنگوی گفت.

زودتر و در اولین بیانیه پس از انتقال از واحد مراقبت های ویژه بیمارستان 55 ساله نخست وزیر بریتانیا گفت: من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی, من مدیون آنها زندگی من است.

جانسون که تکمیل یک هفته در بیمارستان روز یکشنبه پس از تغییر وجود دارد با مداوم COVID-19 علائم شده بود ساخت عالی پیشرفت در حالی که در بخش بیمارستان. او قادر به پیاده روی کوتاه به پزشکان نظارت بهبودی خود را پس از انتقال از بخش مراقبت بودند و تماشای فیلم و انجام پازل های خود را در تخت بیمارستان.

جانسون fianc饠Carrie Symonds که باردار است با اولین فرزند خود است گفت: به فرستاده او نامه ها و کودک اسکن به آسانسور ارواح خود را در طول زمان خود را در بیمارستان. هزاران نفر از دریافت-کارت خوب هم ریخت و برای او و پس از او رفت و به انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus بیش از دو هفته پیش.

خواسته در مورد برنامه های خود را برای بازگشت به کار, انگلستان, دبیر خانه Priti پاتل گفت: Johnson نیاز به “زمان و فضا به استراحت نیروی تازه یافتن و بازیابی”.

هندی-منشاء وزیر کابینه که منجر روزانه خیابان داونینگ به روز رسانی در این بیماری همه گیر در روز شنبه گفت که در انگلستان ثبت شده بود 917 جدید کروناویروس مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر بیمارستان در کشور به 9,875.

او از مردم خواست تا در خانه بماند بیش از آخر هفته عید پاک برای جلوگیری از گسترش این ویروس با وجود گرم و آفتابی آب و هوا در بخش هایی از بریتانیا است.

ما با توجه به قدرت پلیس برای به اجرا درآوردن اقدامات لازم ما را در محل قرار داده از جمله از طریق اجرای جریمه گفت:” پاتل.

“اگر شما بازی بخشی خود را… ما فداکارانه پلیس خواهد بود بي پروا عمل می کنند. شما خواهد بود با به خطر انداختن جان خود و خانواده و دوستان و عزیزان,” او گفت:.

در ضمن عید پاک پیام ارسال شده در مقام 10 خیابان داونینگ حساب توییتر از طرف نخست وزیر بریتانیا همچنین از مردم خواست تا در خانه بماند برای صرفه جویی در زندگی می کند.

آن را می خواند: آرزوی همه بسیار خوشحال عید پاک از خیابان داونینگ.

در این سال در سراسر کشور, کلیساها بسته باقی خواهد ماند و خانواده ها صرف خواهد شد بعد از هم جدا. اما با ماندن در خانه به یاد داشته باشید شما در حال حفاظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im