بritish نخست وزیر بوریس جانسون از بیمارستان دقیقا یک هفته بعد از او پذیرفته شد با کوروناویروس.

Johnson, 55 منتشر شد از سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در روز یکشنبه ادامه خواهد داد و برای بهبود یافتن از این بیماری در کشور ، نخست وزیر است و انتظار می رود به زودی قادر به بازگشت به کار و کمک به تصمیم می گیرید که برای سهولت در این کشور سخت مستند.

“به توصیه های پزشکی تیم, P. M. نخواهد بود بلافاصله پس از بازگشت به کار” دولت در بیانیه ای گفت. “او آرزوهای خود را به تشکر از همه در سنت توماس” برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است.”

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” جانسون گفت: در اولین بیانیه پس از او منتقل شده از بخش مراقبت های ویژه. “من به آنها مدیون زندگی من است.”

جانسون در بیمارستان بستری شده بود در مارس 5 پس از این که قبلا مبتلا به کوروناویروس. در حالی که در بیمارستان به نخست وزیر منتقل شد به بخش مراقبت ويژه به مدت سه روز به عنوان وضعیت خود را بدتر شده است. او از ترخيص از ICU در روز پنج شنبه پس از درمان با اکسیژن است.

در حالی که جانسون در بیمارستان بستری شد در طول مستند خارجی, منشی, Dominic Raab شد به طور موقت deputized به رهبری دولت بریتانیا “که در آن لازم است.” اگر چه جانسون به زودی به اندازه کافی به تصمیمات دولت او خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به یک دوره بهبود.

“او را به زمان” نخست وزیر توسط پدر, Stanley جانسون گفت: در روز جمعه. “من نمی توانم باور کنم که شما می توانید از این راه رفتن و رسیدن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد.”

شده اند وجود دارد تقریبا 80,000 عفونت در انگلستان و بیش از 9,890 مرگ و میر با توجه به آخرین مطالعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی