بوریس جانسون بستری در بیمارستان برای COVID-19 آزمون

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و بستری در بیمارستان برای آزمون 10 روز پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

Johnson, 55, “همچنان به مداوم علائم کروناویروس”, سخنگوی دولت گفت: در روز یکشنبه.

بستری خود به عنوان یک “گام احتیاطی” گرفته شده در مشاوره از دکتر خود.

در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش. این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس” سخنگوی گفت.

نخست وزیر با تشکر از کارکنان بیمه خدمات درمانی برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند, سخنگوی اضافه شده است.

جانسون گسترده خود در انزوا به عنوان او به یک به روز رسانی بر روی سلامت خود را از طریق رسانه های اجتماعی که روز جمعه باید مشخص شده در پایان تصریح هفت روز خود به انزوا دوره پس از COVID-19 تشخیص هفته گذشته است.

او گفت که او هنوز حرارت یکی از نشانه های مرتبط با کروناویروس و بنابراین باید برای ماندن در انزوا ،

“اگر چه من احساس بهتر و من انجام داده ام من هفت روز از انزوا افسوس که من هنوز هم یکی از علائم جزئی علامت جانسون گفت: در یک پیام ویدئویی.

“من هنوز هم یک دما و بنابراین با توجه به دولت توصیه من باید همچنان خود من-انزوا تا زمانی که علامت خود را می رود,” او گفت:.

جانسون گذشته دیده می شد هنوز هم به دنبال کاملا ضعیف زمانی که او ساخته شده ظاهر مختصر در خیابان داونینگ در پنج شنبه شب به تاریخ ملی clap برای سرپرستان تشویق و قدردانی از کارسخت از خدمات بهداشت ملی (NHS) کارگران در خط مقدم مبارزه با شیوع بیماری.

“به یاد داشته باشید که باور نکردنی کف زدن دوباره شب گذشته برای ما فوق العاده بیمه خدمات درمانی. ما در حال انجام آن را برای محافظت از آنها و صرفه جویی در زندگی می کند. بیایید تمرکز بر انجام همه چیز ما می توانیم. ماندن در خانه مردمی حفاظت از بیمه خدمات درمانی, نجات زندگی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de