‘مشروب الکلی را بکشند coronavirus در گلو’: کنگره MLA در نامه ای خواستار سانتی متر Gehlot برای باز کردن مغازه های شراب در راجستان

راجستان: کنگره MLA می خواهد سانتی متر Ashok Gehlot اجازه می دهد تا شراب مغازه ها برای شروع عملیات. فایل عکس

ارشد کنگره رهبر و راجستان MLA بهارات سینگ Kundanpur به خواست وزیر Ashok Gehlot برای باز کردن مغازه مشروب در دولت است. در نامه ای خطاب به Gehlot قانونگذار گفت که دولت باید در نظر بگیرید باز کردن مغازه مشروب و معتقد است که زمانی که بر اساس الکل sanitisers کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus نوشیدن الکل مطمئنا کشتن ویروس از بدن است.

“مشروب مغازه ها در سراسر کشور بسته هستند با توجه به کروناویروس مستند. مرکز هرگز به چراغ سبز برای فروش مشروب. اما بازار سیاه فروش الکل پررونق است در حالی که مشروب مغازه ها بسته باقی می ماند و تاثیر اقتصادی از همان گسترده شده است” این سنگد MLA گفت.

اخبار مرتبط

“دولت در حال تنظیم یک هدف 12,500 تومان کرور روپیه از فروش الکل در سال 2020-21 این بعید است که برای برآورده شود به عنوان مستند افزایش یافته و به بیش از یک ماه است. زمانی که coronavirus را می توان با شستن دست ها با الکل و سپس نوشیدن الکل مطمئنا حذف این ویروس از گلو,” او اضافه شده است.

وزارت امور قاطعانه رد اجازه به شراب مغازه ها برای شروع عملیات اگر چه آن را آغاز کرده است ارائه تسهیلات به کسب و کارهای مختلف برای نگه داشتن چرخ اقتصاد نورد.

کنگره MLA بیشتر با اشاره به حادثه Halena روستا در بهرتپور که در آن دو نفر بینایی خود را از دست داده و پس از مصرف کشور ساخته شده مشروب. او همچنین در مخالفت با تصمیم دولت برای افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در مشروب به تولید درآمد و از دست دادن درآمد به علت مستند.

قابل توجه دیگری MLA از Bhadara از هنمانگڑھ منطقه Balwan سینگ Punia نیز درخواست مشابهی در نامه ای به Ashok Gehlot. او خواست سانتی متر به اعطای مجوز به مشروب مغازه برای شروع عملیات با حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>