‘مشروب الکلی-و-بوتاکس besotted, پیر, کیسه’: James Woods مسخره پلوسی برای ‘سختی منسجم’ کنفرانس مطبوعاتی

بازیگر جیمز وودز ناودان مجلس نانسی پلوسی برای عملکرد خود را در طی یک کنفرانس مطبوعاتی پرداختن به شیوع کروناویروس در ایالات متحده است.

“من عاشق این مسخره دلقک ها که ادعا می کنند آنها می توانید انجام دهید بهتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” جنگل گفت: در توییتر. “این مشروب الکلی-و-بوتاکس besotted, پیر, کیسه نمی تواند مدیریت او دندان مصنوعی بسیار کمتر از یک بیماری همه گیر. بین او و بایدن آنها به سختی می تواند مدیریت منسجم جمله با هم.”

صدای جیر جیر بود را بازتوییت کرد و دوست داشت ده ها هزار بار.

بعد جنگل یادآوری پیروان خود را در توییتر که پلوسی سوم این است که در خط برای ریاست جمهوری اگر چیزی اتفاق می افتد به تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“اگر رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس بودند ناتوان خدای ناکرده نانسی پلوسی خواهد بود رئیس جمهور ایالات متحده” او ارسال شده است. “چیزی به یاد داشته باشید در ماه نوامبر جهت مشاهده فرم خرید.”

جنگل صریح محافظه کار شده است دیرین منتقد حزب دموکرات کالیفرنیا و توصیف یک گزارش است که او در تلاش برای دزدکی حرکت کردن سقط جنین بودجه به کروناویروس امداد لایحه به عنوان “شر خالص است.”

این کازینو بازیگر حساب توییتر به دنبال بیش از 2 میلیون نفر ممنوع اعلام شد از توییتر در ماه مه گذشته بود اما دوباره در ماه فوریه در نتیجه ان او بی درنگ در زمان عکس های دموکراتیک در نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز و وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

‘خوش آمدید جیمز!” رئیس جمهور تهمت توییتی بر اخبار از جنگل را بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de