نقد و بررسی کتاب: Amma – Perumal Murugan کتاب یک حرکت تصویری از یک مادر توسط پسرش

He also confesses to changing his views on family to become a "family-loving man" because of his mother’s constant distress and worries about her own family.او همچنین اعتراف به تغییر دیدگاه های خود را در خانواده برای تبدیل شدن به یک “خانواده-عشق” از آنجا که مادر خود را ثابت پریشانی و نگرانی در مورد خانواده خود را.

مادر او به نام Perumayi. او جوانترین دختر یک خانواده عادی و زندگی یک زندگی عادی. Perumayi مادر خود را از دست اوایل و مشغول به کار به عنوان یک داخلی کمک کند و منتظر جداول در یک رستوران قبل از عروسی او در 16 سال سن داشتند. او باردار شد یک سال بعد و به هنگام تولد به یک پسر مرده.

Perumayi که تا به حال دو پسر موفق خود در زمینه های, بز, گاو و گاومیش زیبایی. شوهر او یک الکلی به طوری که او سخت کار می کرد به فرستادن فرزندان خود به دانشگاه. نسبت به پایان زندگی خود Perumayi رنج می برد از بیماری پارکینسون.

اخبار مرتبط

Perumal Murugun مقالات در مورد مادر خود را در حال تصاویری که در حال پرتاب بین پر حادثه سال از عمر خود را—مانند زندگی بین لبخند در عکس از یک آلبوم عکس خانوادگی. 22 وجود دارد, مقالات دو تن از آنها نوشته شده و در زمان مرگ او. بیش از نیمی از باقی مانده از یک نویسنده اقامت در نیویورک دو سال پیش. برای اولین بار منتشر شده در تامیل به عنوان Thondra Thunai (نامرئی همراه) در سال گذشته آن را به زبان انگلیسی ترجمه شده چند ماه بعد تحت عنوان Amma.

Murugan که آخرین کتاب به زبان انگلیسی ترجمه شد و به دنباله بحث برانگیز یک قسمت زن—دادگاه های سکوت و تنهایی برداشت منتشر شده در دسامبر 2018—اصرار در مقدمه که Amma است نه یک بیوگرافی از خود را ، “این مقالات ساکن در لحظات مختلف از گستره وسیعی از خاطرات من از او” او می نویسد. بسیاری از کسانی که خاطرات در اطراف روستا زندگی که Murugan خوانندگان را آموخته اند از Poonachi: یا داستان بز سیاه و سفید کیفرخواست سنگینی علیه نظام یا Pyre مورد نفرین سیستم طبقه.

این کتاب نیز یک نوای زحمتکش که selflessly پرورش زندگی و زمین در برابر همه شانس خود را مانند شخصیت های Seerayi و Ponna در دادگاه های سکوت و تنهایی برداشت گرديد. Murugan اجازه می دهد تا ما را به درک قدرت خود زنان شخصیت های پرتره از مادر خود را که او رنگ در Amma. Perumayi مادری بود که برای مراقبت از دیگران در اطراف او. زمانی که Murugan 15 سالگی او دید او به خواب جداگانه تخت کنار او پایان سال پیچش یا حلقه زنی در کنار او معده است. او راه می رفت او را به مدرسه و بازگشت روزمره است. حتی زمانی که کتاب شد تا ستون در خانه خود در برابر او خواسته Perumayi که هرگز به مدرسه رفت افتخار بود “پسر بچه ای که می خواند”.

وجود دارد مقدار زیادی از بینش اوایل سال Murugan سفر به عنوان یک نویسنده نیز هست. “من نوشت: بسیاری از اشعار در روز جوان. آنها پر از خالی رویاها و توهمات… یک حادثه از زمانی که من در یک سال اول دانشجو در مقطع کارشناسی تغییر دیدگاه من. آن درگیر اما و بز” می نویسد: نویسنده. به خوبی توصیف مزارع در رمان های او بیش از حد, مشتق الهام از مادر خود را به خوبی مزارع کشت. او همچنین اعتراف به تغییر دیدگاه های خود را در خانواده برای تبدیل شدن به یک “خانواده-عشق” از آنجا که مادر خود را ثابت پریشانی و نگرانی در مورد خانواده خود را.

این کتاب پر از داستان های ارواح و آداب و رسوم و اعتقادات و کشیش معبد. Murugan اعتبارات راه خود را از فکر کردن به مادرش را پیچیده بررسی یک موضوع از زوایای مختلف. “همیشه ترس از آینده او نگران است که چیزی نامطلوب ممکن است اتفاق می افتد,” او می گوید در مورد مادرش که برای تلفن های موبایل مانند یک نویسنده خودش را حتی اگر او قادر به خواندن و یا نوشتن.

Faizal خان یک مترجم آزاد

جزئیات کتاب

Amma

Perumal Murugan; ترجمه شده توسط ناندنی Murali & Kavitha Muralidharan
وستلند
ص 191, Rs399

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>