اوراق قرضه رالی در پیش بینی از T-صورتحساب خرید اوراق قرضه توسط RBI

Last week, the central bank reduced the reverse repo rate by 25 basis points to 3.75%. هفته گذشته بانک مرکزی کاهش می یابد معکوس مخزن میزان 25 واحد به 3.75%.

اوراق قرضه بسیج روز دوشنبه با فعالان بازار پیش بینی که بانک مرکزی هند (RBI) ادامه خواهد داد و آن خزانه (T-صورتحساب) و دولت خرید اوراق قرضه از اولیه و همچنین به عنوان بازار ثانویه در هفته های آینده نتیجه ارائه برخی از کمک به برآمدگی مربوط به پتانسیل اضافی استقراض توسط دولت در سالهای اخیر است. معیار عملکرد بسته 14 واحد را در 6.209% برای ضربه زدن به پایین ترین سطح در سه هفته.

گزارش ها نشان می دهد که بانک مرکزی شده است خرید اوراق خزانه و اوراق قرضه دولتی از اولیه و همچنین به عنوان بازار ثانویه است. جزئیات دقیق از معاملات بازار اولیه نمی تواند معین شود. اما داده ها از هفته های آماری نشان می دهد که مکمل RBI انجام Rs 14,660 کرور ارزش از عملیات بازار باز (OMO) خرید از بازار بین 7 آوریل و مارس 9. چند به گفته کارشناسان این Rs 14,660 کرور ارزش خرید RBI است به احتمال زیاد به شده در T-صورتحساب.

اخبار مرتبط

“قرض گرفتن است برای رفتن به این سال مالی و در نتیجه بازار شده است انتظار RBI به خرید اوراق قرضه که به نظر می رسد که آغاز شده است. هر چند فعالان بازار انتظار داشتند که RBI به طور مستقیم به خرید اوراق قرضه از, مزایده, بازار مرکزی است که به ظاهر انجام آن را از طریق نمایندگی های اصلی و از طریق بازار ثانویه معاملات. این تجمع در اوراق قرضه در روز دوشنبه بود و تا حد زیادی به رهبری این و ما معتقدیم RBI خرید اوراق قرضه است که به احتمال زیاد برای ادامه در زمان آینده” گفت: اصلی فروشنده که نمی خواهید به توان نام برد.

یک چیزی که قابل توجه است افزایش هفتگی T-لایحه استقراض کوانتومی. با توجه به تجدید نظر T-لایحه استقراض تقویم برای Q1FY21 دولت افزایش هفتگی خود استقراض از طریق این ابزار به 45 ، 000 تومان کرور روپیه از قبل اطلاع 25.000 تومان کرور. به عنوان یک نتیجه, دولت در حال حاضر به قرض Rs 5 لاخ کرور در Q1FY21 از طریق T-صورتحساب.

کارشناسان می گویند که این می تواند یک استراتژی جدید توسط دولت که در آن بخش زیادی از پتانسیل اضافی استقراض انجام می شود می تواند از طریق کوتاه مدت دستگاه حاکم داده شده نقدینگی بالا در شرایط.

“اگر شما نگاهی به تجدید نظر Q1 T-لایحه صدور تقویم اضافی استقراض دولت می ایستد در Rs 2.74 لاخ کرور در Q1 پس با توجه به redemptions موجود T-صورتحساب و مدیریت صورت حساب (CMBs). به نظر می رسد دولت این است که گام گذاشتن در یک استراتژی که در آن آنها می رویم به دندانه دار کردن کوتاه مدت قرض گرفتن در این سال و صندوق بخش بزرگی از کسری بودجه با استفاده از این استقراض به دلیل نقدینگی بالا است و RBI را کاهش reverse repo rate. به نظر می رسد آن است که آسان تر به فروش زیادی کوانتومی از T-صورتحساب در حال حاضر گفت:” خزانه اجرایی در یک بانک.

هفته گذشته بانک مرکزی کاهش می یابد معکوس مخزن میزان 25 واحد به 3.75%. کارشناسان می گویند این امر می تواند یک استراتژی هوشمند برای monetise برخی از این بالاتر مالی کسری بودجه از طریق استقراض کوتاه مدت از طریق T-صورتحساب با توجه به این که بانک ها در حال نشستن در بالاتر نقدینگی.

Ananth Narayan, استاد امور مالی در SPJIMR گفت که بالاتر از هزینه و کاهش درآمد واقعی کسری مالی است که رفتن به بسیار بالاتر از حد انتظار و RBI انتخاب خواهد شد اما در نهایت به خرید اوراق قرضه. “این به این معنی OMO و OMO-نوع معاملات خواهد شد اجتناب ناپذیر است. دولت همچنین می توانید نگاه نسبت به مدیریت برخی از اضافی آن استقراض از طریق T-صورتحساب است که بسیار ایده های هوشمند. با انجام استقراض کوتاه مدت شما می توانید بانک ها نیز شرکت می کنند که در حال نشستن بر روی نقدینگی بالا و ترجیح می دهند به دور ماندن از مدت خطر در دوران کنونی. به عنوان یک نتیجه از بالا کوانتومی از T-صورتحساب را پیدا خواهد کرد داوطلبان” Narayan گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im