Mody said that the revised estimates for direct tax collection were realistic, adding he felt pretty confident of meeting the target based on the information flows from third party as well as reporting entities. Mody گفت که تجدید نظر تخمین زده شده برای مالیات مستقیم مجموعه واقعی بودند اضافه کرد که او احساس بسیار با اعتماد به نفس از جلسه هدف بر اساس اطلاعات جریان از شخص ثالث و همچنین گزارش نهاد.

مقدار اطلاعات و داده هایی که جمع آوری شده توسط وزارت مالیات بر خواهد در خدمت دو هدف بهبود درآمد مجموعه از طریق بهتر انطباق و همچنین آماده سازی قبل از پر بازگشت اشکال با شروع از ارزیابی سال 2020-2021 مرکزی هیئت مالیات مستقیم (CBDT) رئیس Pramod چاندرا Mody گفت: آهن در روز سه شنبه.

“گرفتن از قبل پر شده فرم آماده هدف ما است و ما در حال پیشرفت بسیار سریع است. ما اطلاعاتی که از گزارش نهادهای از جمله مالیات غیرمستقیم همتای کمک خواهد کرد که مالیات دهندگان به قاضی برای خود که آیا آنها ارزش معاملات واقع شده میان به بازده خود را از درآمد یا نه. که اطلاعات بسیار نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای قبل از پر بازده همچنین” Mody گفت. او گفت که این گروه بود و پوسته پوسته شدن تا حدی از قبل پر شده اطلاعات پس از آن نورد برای حقوق و مزایای مالیات دهندگان زودتر.

اخبار مرتبط

Mody گفت که تجدید نظر تخمین زده شده برای مالیات مستقیم مجموعه واقعی بودند اضافه کرد که او احساس بسیار با اعتماد به نفس از جلسه هدف بر اساس اطلاعات جریان از شخص ثالث و همچنین گزارش نهاد. او گفت که جریان داده ها را شروع تأمل در مالی جاری خود را و کمک به بخش آشنایی با مالیات بر درآمد شخصی هدف است که ثابت به رشد در 18 درصد بیش از مجموعه های سال گذشته است. این مجموعه در آوریل-دسامبر دوره شده اند خاموش و ضبط یک رشد بیش از 5 درصد است.

بودجه راه اندازی یک حل اختلاف-تقدیر-عفو طرح برای 4.83 لاخ مالیاتهای مستقیم موارد است که می تواند اعمال می شود به موارد مربوط به نامتناسب سپرده نقدی در طول demonetisation اگر آنها در حال حاضر در اختلاف است. اما Mody گفت: نبود امکان برآورد دقیق تعداد موارد آمده تحت این طرح است. “آنچه در این طرح می گوید این است که هر چه در اختلاف در استیناف سطح تحت پوشش این طرح است. اتفاقا در همه این موارد (demonetsiation) ارزیابی نهایی شده و اگر مالیات دهندگان نیست مبارک مورد ارزیابی و سپس او را به یک تجدید نظر شود. و از جمله موارد تحت پوشش این طرح است.”

او اضافه کرد که طرح یک پیشنهاد معقول ساخته شده توسط این اداره به مالیات دهندگان آن را به عنوان تنها اصل مالیات و تقاضا خواهد بود جمع آوری شده در حالی که علاقه و مجازات خواهد بود چشم پوشی کردن. علاوه بر این وجود دارد خواهد بود دادستان است. “همه چیز حل و فصل می شود و اگر بهره و مجازات اختلاف است و سپس مالیات دهندگان به پرداخت 25 درصد از این مبلغ است. پیشنهاد این است که تا مارس 31 اما مالیات دهندگان که به جلو آمده به سود طرح پس از آن و سپس assessee را به پرداخت 10% اضافی در اصل مالیات و تقاضا. و اگر آن پنالتی و مورد علاقه و سپس به جای 25 درصد کسانی که پس از 31 مارس خواهد پرداخت 30٪.”

در واکنش به این انتقاد که جدید مالیات بر درآمد شخصی رژیم بهره مند خواهد بود به تنها یک بخش کوچک از مالیات دهندگان او گفت که مالیات دهندگان در پایین براکت درآمد بهره مند از این رژیم به ویژه کسانی که به تازگی وارد نیروی کار و هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد به کسر و معافیت. “من پیش بینی است که بیشتر و بیشتر مردم انتخاب برای رژیم جدید به دلیل هر زمان که شما را سرمایه گذاری برای مقاصد مالیاتی شما باید برای نگه داشتن یک حساب کاربری است که می تواند دست و پا گیر برای بسیاری از” Mody اضافه شده است.

توضیح پیشنهاد ‘مالیات دهندگان منشور’ پیشنهاد در بودجه Mody گفت که این امر با ارائه قانونی به رسمیت شناختن اداری چارچوب و از این رو قابل اجرا خواهد بود. “این امر توانمند سازی مالیات دهندگان بیشتر… منشور خواهد بود قابل اجرا در شیوه ای که مالیات دهندگان را می توانید در این بخش به دادگاه اگر وعده های ساخته شده در منشور ارائه شده,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de