یک مدیر در یک Bojangles رستوران در شارلوت کارولینای شمالی است که دیگر شاغل پس از ویروسی Facebook پست که به نظر می رسد برای نشان دادن حامیان رئیس جمهور تهمت را تکذیب کرد ورود پس از یک نزدیکی رالی.

“Bojangles درهای قفل شده است و برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع شب گذشته و محروم خدمات” مایکل Furick نوشت: در Facebook در اوایل این هفته. “مضحک چرا که این تجمع بود در Bojangles عرصه است. @bojangles این بسیار ناخوشایند. من راه رفتن به درب و مردم در اطراف جمع شده بودند و اظهار داشت: آنها خدمت می کنند نیست تهمت هواداران است.”

Bojangles با صدور بیانیه ای روز شنبه در تلاش برای توضیح این وضعیت گفت: این رستوران تبدیل شده بود هولناک با مشتریان و “جوان تغییر مدیر” ساخته “تصمیم بد” به طور موقت. در این بیانیه همچنین گفت که این درایو از طریق باز مانده است و بخش عمده ای از رستوران باز شد تا دوباره 30 دقیقه بعد.

این شرکت با ارائه یک به روز رسانی در جمعه اطلاع داد که مدیر در سوال دیگر این نسخهها کار میکند برای Bojangles.

“ما عذرخواهی می کنیم” شرکت در توییتی از آن حساب رسمی توییتر. “مدیر وظیفه است دیگر به کار گرفته شده توسط ما. Bojangles’ استقبال مشتریان.”

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا یا نه مدیر استعفا داد یا متوقف شد.

تخمین زده می شود که بیش از 10 ، 000 نفر حضور داشتند مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Bojangles سالن بزرگ در شارلوت در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im