BofA صعودی مورد H2 قوی خط لوله از هند معاملات

جهانی بانکداری سرمایه گذاری بانک بزرگ آمریکا (BofA) که ایستاده دوم در هند معامله خیابان رتبه بندی در نیمه اول صعودی در شش ماه باقی مانده با خط لوله از معاملات با وجود Covid-19 همه گیر ضربه زدن به تمایلات کسب و کار.

کارولینای شمالی-مرکزی این بانک انتظار دارد که این قرارداد به خیابان رانده شود توسط هر دو تحکیم در بخش های نهفته این بیماری همه گیر و موسسات مالی افزایش رشد سرمایه است.

راج Balakrishnan سر از هند سرمایه گذاری بانکی در BofA گفت که همه گیر است و بر خلاف هر گونه دیگر بحران های قبلی.

“یک شرکت است که در حال اجرا به خوبی تا فوریه ممکن است قابل دوام در حال حاضر برای هیچ تقصیر از مدیریت به عنوان کسب و کار ممکن است آمار با توجه به مستندات. بیشتر همان شرکت ممکن است کاملا خوب هنگامی که مستند است و بیش از حالت عادی برمی گرداند به عنوان طولانی به عنوان آن را به اندازه کافی نقدینگی به بادبان را از طریق بحران” Balakrishnan گفت PTI, ابراز اعتماد به نفس در کسب و کار گسترده تر بازیابی.

همین دلیل است که او گفت: افزایش سرمایه در حال حاضر کلید برای کمک به ظهور به عنوان یک برنده.

با تشکر از اعتماد صنایع به فروش بیش از یک چهارم از سهام خود در شرکت تابعه آن Jio سیستم عامل معامله خیابان پر جنب و جوش مشکلات ناسازگار بودن نزدیک به 44 میلیارد دلار در H1 از سال 2020 تا 14.5 درصد در سال در سال.

بین اواخر ماه آوریل و ژوئن اتکا به فروش می رسد نزدیک به 25 درصد در Jio سیستم عامل به 10 سرمایه گذاران از جمله Facebook, که جامعی 9.99 درصد برای بیش از ₹43,000 کرور. سپس آن را به فروش 15 درصد بیشتر و در مجموع بالا بردن ₹1.2 لاخ کرور از جمله از طریق بزرگترین مسئله حقوق از ₹53,124 کرور روپیه در ماه ژوئن.

دیگران که شوربا سهم اقلیت در Jio برای $15.27 میلیارد عبارتند از: Silver Lake Partners, General Atlantic KKR و دیگران. فروش ولگردی و قانونی شکنی ادامه داد: در ماه جولای با گوگل چیدن 7.7 درصد برای بیش از ₹33,700 کرور.

با توجه به صنعت ردیاب Mergermarket, BofA ایستاده دوم در i-بانکی جدول لیگ با معاملات به ارزش $6.7 میلیارد دلار در نیمه اول, گرفتن 17.6 درصد سهم بازار. مورگان استنلی در صدر لیست با 13 میلیارد دلار در سراسر نه می پردازد.

BofA یکی از bookrunners از بزرگترین مسئله حقوق با تکیه به ارزش ₹53,124 کرور روپیه در ماه ژوئن. این بانک همچنین به طور انحصاری توصیه Facebook برای سهام خود-خرید در Jio.

BofA نیز اعدام بلوک معاملات به صورت استاندارد زندگی آبردین (در HDFC Life و HDFC AMC) و برای استون در سفارت دفتر پارک REIT.

SBI کارت IPO بزرگترین اولیه اشتراک مثال در نزدیک به یک دهه و خیابان Supermart را (DMart) QIP و OFS از دیگر معاملات بزرگ اجرا شده توسط BofA این سال است. و معاملات همچنان به کار کرده است.

“ما باید قوی خط لوله از معاملات و ما با اعتماد به نفس نیمه دوم خواهد بود به همان اندازه شلوغ” Balakrishnan گفت.

شرکت های برخورد با این بیماری همه گیر خواهد سعی کنید به فروش پایین خود را غیر هسته کسب و کار, و این امر می تواند فرصت دیگری برای بانکداران سرمایه گذاری ،

Balakrishnan به دلایل متعدد برای خوشبین بودن در معاملات ،

“بسیاری از سهم اقلیت فروش است که اتفاق می افتد در سراسر هند Inc و ما را به دیدن برخی از فروش رانده نمونه کارها انتخاب به عنوان به خوبی. همچنین شما می خواهد کاملا از فعالیت در تجارت الکترونیک فضایی که در آن تحکیم احتمال وجود دارد,” او اضافه شده است.

در ماه ژوئن به تنهایی BofA به کار گرفته شش بازار معاملات بالا بردن بیش از 8.5 میلیارد دلار برای مشتریان. این معاملات شامل استاندارد زندگی آبردین فروش 5.6 درصد در HDFC AMC برای 378 میلیون دلار از طریق OFS این RIL حقوق موضوع تومان 7.1 شمش و استون فروش سهام در سفارت دفتر پارک REIT برای USD 500 میلیون, در میان دیگران.

“ما شلوغ من-بانکدار در خیابان میان یک چالش و نوسان بازار افت. از برجسته USD7.1 میلیارد RIL حقوق صدور است که همیشه بزرگترین سرمایه در بازار معامله در این کشور به 18 میلیون تومان آندرا کاغذ OFS — ما وجود دارد اضافه کردن مرتبط ترین سرمایه گذار رنگ و کمک به مشتریان ما دسترسی به نقدینگی,” او گفت:.

با توجه به Mergermarket مورگان استنلی و BofA را برداشت نزدیک به نیمی از دلار 43.5 میلیارد معاملات در H1 طریق فقط 11 از 72 می پردازد.

اما از نظر حجم و دوره دیدم 24.7 درصد کمتر از معاملات در 183 برابر 243 Y-o-Y.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de