Bodega منازل به قصد سرقت سنبله توسط 400% در شهر نیویورک در میان coronavirus همه گیر

اداره پلیس نیویورک دیده می شود 75% سنبله تجاری در منازل به قصد سرقت از آنجا که این شهر قرار داده شد تحت یک وضعیت اضطراری در ماه مارس در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پلیس ثبت 254 منازل به قصد سرقت از کسب و کار تجاری در سراسر هیئت مدیره بین مارس 12-31 از 145 از همان آخرین دوره سال است. منازل به قصد سرقت از تنها bodegas و سوپر مارکت ها افزایش 400% در همان دوره زمانی که در مقایسه با سال گذشته است.

“ما می دانستیم که با بسته شدن بسیاری از فروشگاه ها که ما می تواند در افزایش و متاسفانه ما هستند” NYPD رئیس جرم و کنترل استراتژی های مایکل LiPetri گفت: وال استریت ژورنال.

LiPetri گفت: سارقان در حال گرفتن پول الکترونیک, الکل و مواد غذایی در طول heists. برخی از فروشگاه های خرده فروشی در این شهرستان را سوار ویندوز خود را برای جلوگیری از شکست از جمله آرایش زنجیره ای Sephora.

“هدف ما این است که برای اطمینان از یک تجربه بزرگ برای مشتریان ما که ما باید از این فرصت برای بازگشایی” شرکت در بیانیه ای گفت.

به منازل به قصد سرقت افزایش عمده جرم از جمله تجاوز به عنف و قتل کاهش یافته است نزدیک به 20% از شیوع کروناویروس, the Wall Street Journal اشاره کرد.

شهر چهره بیش از 63,000 تایید موارد coronavirus و بیش از 1,900 مرگ و میر با توجه به اطلاعات منتشر شده در این آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de