یک ناوگان از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در قایق ضربه رودخانه هادسون در خارج از شهر نیویورک برای نشان دادن حمایت برای رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزه است.

ده ها تن از قایق های خال خال شد در نزدیکی مجسمه آزادی در خارج از رئیس جمهور تهمت وطن در روز یکشنبه.

“بالا بردن خود را مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم و ورزشی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن دنده برای نشان دادن حمایت خود را در مجسمه آزادی” به “TrumpStock نیویورک” صفحه رویداد گفت: برنامه ریزی شده در رژه.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته TrumpStock نیویورک رویداد در Facebook با عنوان “وای ممنون نیویورک!”

مشابه قایقرانی رژه جای گرفته اند در ماه های اخیر اجازه می دهد مردم برای نشان دادن حمایت خود را برای رئیس جمهور در حالی که همچنین نگه داشتن یک فاصله از دیگران در میان coronavirus نگرانی.

یک قایق رژه به نام “Trumptilla” رژه پایین Intracoastal آبراه در پالم بیچ ایالت فلوریدا در اوایل ممکن است جذب حدود 1,200 قایق. کارلوس Gavidia سازمان صورتی که میرسد هشت مایل از مشتری به Mar-a-لاگو در پالم بیچ پس از دریافت پوش بک از یک همسایه برای پرواز یک مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم در قایق خود را.

در کارولینای شمالی حدود 1500 تا 2000 نفر از قایق های جمع آوری شده در Bogue صدا در ماه ژوئن با توجه به گارد ساحلی است. مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران دیده می شد تکان دادن آمریکا و تهمت 2020 پرچم در طول رژه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی