مایکل بلومبرگ تنها دموکرات نامزد ریاست جمهوری مورد علاقه را به نفع خود بیش از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نظرسنجی جدید از صاحبان کسب و کار کوچک. مغلوب ساختن پیشی جستن است مورد علاقه در بالای دیگر بالا دموکراتیک مدعی به جز جو بایدن با او گره خورده است, بر اساس یک نظرسنجی جدید توسط گالوپ و پردازنده پرداخت Square Inc.

این نظرسنجی نشان می دهد که صاحبان کسب و کار کوچک تصویب بلومبرگ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن 52 درصد به 48 درصد. مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه است که در رقابت با نامزدهای دموکرات پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq و اندرو یانگ 51% به 49%. برای سنسور. الیزابت وارن از ماساچوست و برنی ساندرز ورمونت تهمت می شود 52 درصد از حمایت نسبت به 48 درصد برای نامزدهای دیگر.

در میان مستقل صاحبان کسب و کار کوچک, Bloomberg حمایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد 57 درصد به 43 درصد. مستقل نیز انتخاب یانگ و Buttigieg 53 درصد و 51 درصد به ترتیب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در انتخابات مسائل 32 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک می گویند مالیات بزرگترین چالش آنها را در حالی که 21 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که دولت مقررات موضوع اصلی. تنها 20 درصد گفت که بهداشت و درمان یک موضوع است.

در اقتصاد 33 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک گفت که ایالات متحده تجارت تعرفه های صدمه دیده بود کسب و کار خود را در سه سال گذشته و 27 درصد می گویند که تعرفه ها باید به آنها کمک کرد. اکثریت قریب به اتفاق 77 درصد می گویند که شرایط اقتصادی فعلی خوب است اما 69% انتظار یک رکود اقتصادی رخ می دهد در عرض 18 ماه آینده.

آنلاین بررسی های انجام شده بین Jan. 15 و 24 با 1,234 صاحبان کسب و کار کوچک شرکت کننده در این نظرسنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de