مایکل بلومبرگ واجد شرایط برای پیوستن به بالا 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مرحله در چهارشنبه شب بحث در لاس وگاس با توجه به یک نظرسنجی ملی.

ایالت ورمونت برنی ساندرز و 70 و متصلب تا 31% پشتیبانی در NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی منتشر شده در اوایل روز شنبه یک نه نقطه سنبله پس از بررسی آخرین های انجام شده در ماه دسامبر. اما سابق شهر نیویورک شهردار دوم-پایان محل در 19% که بالای خط نتیجه از 4 درصد در سال 2019.

با وجود نه رقابت این چهار نوادا قفقاز که عملکرد به معنی مهر و 78 واجد شرایط برای بحث پس از کمیته ملی حزب دموکرات در ماه ژانویه کاهش یافته و به جمع آوری کمک های مردمی معیارهای آن را برای کاخ سفید امیدوار به دنبال به را در سراسر کشور برنامه های تلویزیونی است. زیر اصلاح میلیاردر رسانه های مغول و نیکوکار به حال برای دریافت 10% پشتیبانی در حداقل چهار DNC-مصوب دولت و یا نظر سنجی های ملی یا 12% پشتیبانی در دو حالت اولیه انتخابات در کارولینای جنوبی و نوادا بین Jan. 15 و نیمه شب در فوریه. 18.

بلومبرگ صلاحیت در حال حاضر مجموعه تا یک نبرد رویال از انواع. تا کنون در این چرخه او را تا حد زیادی اجتناب مطبوعات در حالی که گرفتن عکس در رئیس جمهور تهمت و بقیه در کمپین بلیزرز و یا از طریق برخی از 400 میلیون دلار به علاوه او صرف شده در تبلیغات پس از اعلام نامزدی خود را در ماه نوامبر خیلی به غم وغصه از رقبای خود.

میلیاردر ظهور بر اساس یک شنبه استراتژی را تهدید می کند, مرکز-چپ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بیش از صعودی سوسیالیستی Sanders. بایدن 77 رتبه سوم در روز سه شنبه نظرسنجی at15% پایین نه درصد از سال گذشته است. کاخ سفید جاه طلبی های دلاور سناتور به مدت 36 سال در حال حاضر استراحت در نوادا در فوریه. 22 کارولینای جنوبی در فوریه. 29 و سه شنبه در مارس 3 پس از نمایش ناامید کننده در این مسابقات از آیووا و نیوهمپشایر.

ماساچوست ایالت Elizabeth Warren, 70 و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, 38, همچنین ریختن پشتیبانی در NPR/PBS NewsHour/Marist بررسی. وارن ثبت نام 15 درصد از آرا را پنج درصد در مقایسه با Buttigieg را 8 درصد دیگر کاهش پنج درصد است.

در ضمن ایالت مینه سوتا ctq, 59, گل رز, اتمام کمی پشت وارن اما پیش از Buttigieg با 9 درصد دست انداز از پنج درصد است. او قبلا در آمد یک پنجم پشت بایدن در آیووا و سوم در نیوهمپشایر. ساندرز و Buttigieg رتبه در بالا و دو در هر دو دور رای گیری اما شهردار سابق را در شماره های روز سه شنبه نظرسنجی جواب ضعیف برای شانس خود را برای ادامه رگه برنده خود را به سه شنبه.

محققان برای NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی مصاحبه 527 دموکرات و دموکرات-تکیه مستقل بین Feb. 13 Feb. 16 از طریق تلفن. یافته های خود را باید یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 5.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im