مایکل بلومبرگ در روز شنبه معرفی $5 تریلیون طرح مالیاتی که معکوس معافیت مالیاتی برای درآمد بالا بگیر و کسب و کارهای کوچک که شامل رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 مالیات تعمیرات اساسی.

“طرح من امروز آزاد افزایش نرخ افراد ثروتمند و شرکت های بسته نقاط ضعف سرکوب فرار مالیاتی گسترش املاک و مالیات و کاهش مزایای مالیاتی است که سرمایه گذاران را بیش از کارگران” دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق شهر نیویورک شهردار گفت: در آماده شده اند ،

بلومبرگ پیشنهاد بازگرداندن بالا نرخ مالیات بر درآمد به 39.6 درصد از 37 درصد و بستن جدید فرار مالیاتی برای کسب و کار است که فایل را از طریق فردی طرف مالیاتی است. او همچنین خواستار مالیات بر سود سرمایه در مالیات بر درآمد نرخ مالیات درآمد بیش از 1 میلیون دلار در سال است. این به این معنی است که سود سرمایه خواهد بود به احتمال زیاد مشمول مالیات در 39.6%. در حال حاضر بالاترین نرخ مالیات برای سود سرمایه بلند مدت 20 درصد است.

5 درصد surtax خواهد بود وضع درآمد بالای 5 میلیون دلار و آستانه برای پرداخت مالیات بر املاک و خواهد بود را کاهش داده به طوری که بیشتر مالیات دهندگان خواهد شد ملزم به پرداخت مالیات.

برای شرکت های شرکت نرخ مالیات بر درآمد خواهد بود مطرح شده از 21 درصد به 28 درصد. قبل از 2017 لایحه مالیات شرکت نرخ مالیات بر درآمد شد 35 درصد است.

درآمد مطرح شده توسط طرح “پرداخت برای اولویت های مهم مانند مراقبت های بهداشتی و زیرساخت های آموزش و پرورش, آب و هوا انعطاف پذیری و مقرون به صرفه مسکن” با توجه به کمپین آزادی مطبوعات.

این طرح افزایش درآمد فدرال در حدود یک دهم طی یک دهه است. با این وجود این امر می تواند به طور قابل توجهی کمتر از افزایش در مالیات از آنچه دموکراتیک رقبای برنی ساندرز و الیزابت وارن نامیده اند به منظور پرداخت به صورت کاملا دولتی-مالی سیستم بهداشت و درمان فراگیر, محیط زیست, اصلاحات آموزش عالی یارانه ها و دیگر برنامه های لیبرال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de