بلومبرگ فشرده که چرا او نمی کاهش یافته است و حمایت بایدن قبل از سه شنبه

مایکل بلومبرگ ظاهر نشده در یک سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری رای گیری نشده است, اما او در حال حاضر در مواجهه با سوال و بیش به همین دلیل او نمی متمایل به راه را برای رقیب جو بایدن.

پیت Buttigieg و ctq کاهش یافته اولیه این هفته و انتظار می رود که به تایید دو دوره معاون رئیس جمهور در تلاش برای تحکیم حمایت پشت سر او به جای سوسیالیستی برنی ساندرز پیش از سه شنبه.

“شما باید انجام دهید همان چیزی است؟” Martha MacCallum خواسته بلومبرگ دوشنبه شب در طول یک فاکس نیوز تاون هال در ویرجینیا.

“من حتی نمی مواجه رای دهندگان یک بار در سطح ملی” سابق شهر نیویورک شهردار در پاسخ با اشاره به چگونه مخالفان خود را در اعتراض به چهار اولیه رای گیری متحده چگونه او نبود و تکرار است که او “در آن به آن را برد.”

اگر چه او نمی حکومت حمایت بایدن در تاریخ بعد بلومبرگ تصریح کرد: او میلی برای ساندرز و ایده های خود را شک و تردید که آیا سناتور ورمونت می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی این دلیل که این کشور نمی خواهند “انقلابی” تغییر دهید.

راه بلومبرگ توضیح داده شده خود را ممکن است راه را برای نامزدی اشاره کرد که او آماده برای یک رقابت کنوانسیون پیشنهاد امیدوار بود که “یکی از دو نامزد پیشرو” می تواند دندانه دار کردن کثرت نمایندگان.

“محتمل ترین سناریو برای حزب دموکرات است که هیچ کس اکثریت و سپس آن را می رود به یک کنوانسیون که در آن وجود دارد اسب-تجاری,” او گفت:. “اگر قوانین می گویند که شما می توانید مبادله آرا و یا به آن می پردازد و سپس شما می توانید مبادله آرا و یا به آن می پردازد.”

در حالی که شعار خود مدیریتی رکورد بلومبرگ کرد نمی دانم “چگونه به تصویب قانون” یک مهارت کلیدی مورد نیاز به فشار یک رئیس جمهور را از طریق سیاست های کنگره است. داده-محور اطلاعات خدمات کارآفرین و نیکوکار همچنین اعتراف کرد که “شاید” او “نبود توجه” به تعدادی از ساکنان شهر نیویورک بازداشت خود را از طریق اداره پلیس را به استفاده از توقف و frisk که سر به فلک کشید در حالی که او شهردار بود.

رادیو فردا مجبور به قطع به اوایل تجاری در طول پخش پس از چندین تظاهرات شروع شد و به طور همزمان از جمله از تظاهر کنندگان با شعارهایی مانند “آزادی NDAs” و “ما نمی خواهد سکوت!” بلومبرگ امضا کرده است حداقل سه nondisclosure توافق با زنانی که شکایت از تجربه تبعیض در شرکت بلومبرگ LP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>