بلومبرگ lurches به چپ در کار

مایکل بلومبرگ کار پلت فرم است که یک استارک تغییر از خود رکورد به عنوان شهر نیویورک شهردار و نشان دهنده گسترده تر دموکراتیک گرایش به چپ در سیاست های مربوط به اتحادیه های کارگری.

بلومبرگ در هفته گذشته تایید شده هست که به مراتب بیشتر طرفدار کار تر از آنچه که قبلا پشتیبانی از جمله 15 دلار فدرال حداقل دستمزد پایان دادن به همه دولت راست-به-کار, قوانین و reclassifying کارگران برای اجرای اقتصاد شرکت های مانند Uber و Lyft به آنها را واجد شرایط برگزار شود. مبارزات انتخاباتی خود قول به “اولویت بندی کارگران با از بین بردن موانع برای عضویت در اتحادیه.”

مایکل Cordiello جمهور از ادغام اتحادیه حمل و نقل محلی 1187 گفت که بلومبرگ به طور چشمگیری تغییر کرده از وقتی که خود را اتحادیه استفاده می شود به کار کردن قرارداد با او به نمایندگی از 9,000 شهرستان رانندگان اتوبوس مدرسه. محلی 1187 در ادامه اعتصاب در سال 2013 زمانی که بلومبرگ فشرده اتوبوس مدرسه پیمانکاران خدمات به بازنویسی قرارداد خود را با این اتحادیه برای کاهش دستمزد و مزایا. حقوق برای تقریبا نیمی از رانندگان کاهش یافته و از عنوان بالا به عنوان $32 یک ساعت به عنوان کم به عنوان $14 ساعت.

بلومبرگ درگیر شدند اغلب با دیگر اتحادیه های کارگری بارها و بارها در تلاش برای اصلاحات شهرستان مزایای بهداشت و درمان و برنامه های بازنشستگی به تغییر هزینه های بیشتر به کارگران است. او مخالف قانون در سال 2009 که مجموعه شهرستان حداقل دستمزد در $10.15. او یک بار پیشنهاد کرد او را آتش نیمی از این شهر معلمان به منظور “علف هرز همه آنهایی که بد” و سپس دوبار خسارت برای بقیه.

“آنچه که او انجام داد و سپس به کل مخالف آنچه که او گفت: او را انجام خواهد داد در حال حاضر” Cordiello گفت: واشنگتن آزما. “او باعث فزاینده رو به پایین دستمزد و مزایای.”

بلومبرگ این تغییر نشان دهنده تلاش برای مطابقت با جایی که دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری در سال 2020 انتخابات گفت: Neil Sroka سخنگوی گروه لیبرال دموکراسی برای آمریکا است.

“این که در آن ارزش های اصلی حزب دموکرات امروز” Sroka گفت. “آن را می گوید بیشتر در مورد ارزش های مترقی حزب دموکرات از آن در مورد مایک بلومبرگ.”

که جریان اصلی دور لیبرال تر از هر چیزی این حزب را حمایت به تازگی به عنوان دولت اوباما. دولت اوباما تنها حمایت به 11 دلار حداقل دستمزد, به جای 15 دلار دستمزد طبقه پشتیبانی شده توسط بلومبرگ و هرگز به دنبال عقب راست-به-کار قوانین که در 27 کشور ، به این معنی است که کارگران را نمی توان مورد نیاز برای پیوستن یا حمایت مالی اتحادیه.

طنز این است که اگر کسی می تواند در این مورد که این حزب بیش از حد رفته در این مسائل آن خواهد بود سابق شهر نیویورک شهردار گفت: Michael Saltsman مدیر اجرایی محافظه کار و اشتغال و سیاست های موسسه. “امروز مایک بلومبرگ این فرصت را به ایستادگی کردن در یک زمینه از نامزدها که به نظر می رسد در طول تاریخ دشمن به کسب و کار. این مایه تاسف است که با او کار طرح او تصمیم گرفت برای پیوستن به جمعیت” Saltsman گفت.

حمایت اتحادیه بسیار مهم است به دموکرات ها. کار ریخته $174 میلیون به 2018 چرخه انتخابات به تنهایی 60 میلیون دلار که رفت به دموکراتیک نامزدها با توجه به مرکز سیاست پاسخگو. بلومبرگ میلیاردر نمی کند نیاز به پول است. اما مخالفت اتحادیه های کارگری هنوز هم آسیب او در مقدماتی پس از اتحادیه های بخش عمده ای از بسیاری از get-out-the-رای تلاش و پس از آنها همدردی از دیگر لیبرال ها.

به عنوان شهردار بلومبرگ مشخص اتحادیه های کارگری به عنوان موانع به دولت و تحسین دیگر دولت های ایالتی و محلی و رهبران مصرف مشابه مواضع. او حتی استدلال در آن زمان وجود داشت جوانه زدن جنبش های در حال انجام برای کاهش قدرت اتحادیه.

“بیشتر و بیشتر شهرداران و فرمانداران در هر دو احزاب سیاسی می خواهیم در سراسر کشور است که برای اولین بار واقعی نشانه ای از شکاف در “کار انتخاباتی پیچیده است که به طور سنتی مانع اصلاحات” بلومبرگ گفت: در سال 2013 در فینال عمده سخنرانی خود به عنوان شهردار.

مانند بحث از بین رفته است امروز. در بیانیه هفته گذشته بلومبرگ تایید حزب دموکرات را به حفاظت از حق سازماندهی عمل مجموعه ای از نرم افزار-اتحادیه قانونگذاری موارد. “از آن زمان گذشته برای افزایش دستمزد تضمین پرداخت را ترک کنند و آن را آسان تر به سازماندهی و به عنوان رئیس جمهور من آن را انجام داده” بلومبرگ قول داد.

بلومبرگ انتخاباتی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>