بلومبرگ بدتر موقعیت به چالش ساندرز پس از نوادا قفقاز

Nevada حزبی نتایج حفظ مایکل بلومبرگ در یک سخت تر نقطه در تلاش خود را برای تبدیل شدن به ترجیح میانه رو جایگزین برای برنی ساندرز در دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری با نامزدهای رقیب تمایلی به تعظیم خارج از مسابقه است.

برنی ساندرز قاطعانه برنده قفقاز با 44.6 درصد آرا و 4 درصد از حوزه گزارش در حالی که سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بودند مبارزه برای جایگاه دوم است.

سابق شهردار نیویورک تصمیم به جست و خیز چهار نامزد مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی به جای امید بستن به استفاده از $63.7 میلیارد دلار ثروت برای ایجاد یک کمپین ملی است که اهداف نامزدی نماینده غنی متحده رای گیری در مارس 3 و فراتر از آن.

اما نتایج در اوایل متحده شکل دهی مجدد این زمینه در حال حاضر موثر بر بلومبرگ است استراتژی مبارزات انتخاباتی. داخلی, کمپین یادداشت منتشر شده در این هفته هشدار داد که ساندرز آماده است برای متراکم کردن یک “غیر قابل عبور” نماینده رهبری در روز سه شنبه خواهد بود که “غیر ممکن است برای متوقف کردن” مگر دیگر نامزدهای میانه مانند بایدن Buttigieg و Klobuchar رها کردن مسابقه.

پس از نوادا Klobuchar می تواند بیشترین فشار به رها کردن از او قادر به حفظ شتاب از او مقام سوم نیوهمپشایر پایان به نوادا ارسال در تک رقمی. اما او نشان داد در یکشنبه که او قصد دارد به ماندن در مسابقه از طریق سوپر شنبه. Buttigieg شکل مبارزات انتخاباتی خود پیام در روز شنبه با واضح تر حملات علیه ساندرز و بایدن است به امید پیروزی های آینده نامزد مسابقات که در آن او لذت می برد بالا و پشتیبانی از رای دهندگان.

بلومبرگ افزایش حملات خود را در ساندرز در طول هفته گذشته و تجدید آنها را زیر نوادا نتایج.

“نوادا در نتیجه تقویت این واقعیت است که این تکه تکه زمینه قرار دادن برنی ساندرز در سرعت به متراکم کردن مانع نماینده رهبری” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey در بیانیه ای گفت. “این است که یک نامزد که فقط اعلام جنگ به اصطلاح” دموکراتیک استقرار.’ ما در حال رفتن به نیاز به مستقل و جمهوری خواهان به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن — حمله به حزب خود است و هیچ راه برای گرفتن آغاز شده است. به عنوان مایک می گوید: اگر ما را انتخاب کنید یک نامزد که تجدید نظر به یک پایه کوچک — مانند سن. ساندرز — از آن خواهد شد یک خطای مهلک.”

“بهترین و شناخته شده سوسیالیستی در کشور اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه” بلومبرگ گفت: از ساندرز در چهار شنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

پس گزارش های خبری که روسیه در تلاش است تا به کمک ساندرز در تلاش خود را برای پیروزی دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, Bloomberg انتخاباتی توییتی “احساس سوختگی” در روسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im