مایکل بلومبرگ اخیر افزایش در پای صندوقهای رای نشان میدهد که او یک نامزد جدی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری عملا تضمین سابق شهر نیویورک شهردار خواهد بود موضوع را به افزایش نظارت.

که فرض شروع به متبلور هفته گذشته به عنوان بلومبرگ به رقبا تبدیل شده تا حملات و او مواجه تازه توقف و frisk اختلاف است. در عین حال تهدید از پنج زنگ خطر آتش برای نامزدی خود را ممکن است منتشر شده است که در عرض چند ساعت از یک گسترده گزارش بلومبرگ ادعا نظرات و درمان از زنان با نفوذ خرحمالی گزارش جلب چشمها به سمت یکی دیگر از داستان در مورد میلیاردر.

“منحصر به فرد: بلومبرگ در نظر هیلاری در حال اجرا همسر” بنر بسیار قاچاق وب سایت blared در تمام حروف در روز شنبه.

آن را کاملا حرکت شبیه چمچه زنی برای خرحمالی گزارش تاسیس شده توسط درجا مت خرحمالی که شهرت در دوران بیل کلینتون-Monica Lewinsky رسوایی در 1990s. امروزه راست متمایل سایت به طور عمده مصالح دیگر رسانه ها’ داستان با روح سرفصل. اما آن را هنوز هم قرار می دهد گاه به گاه حرکت شبیه چمچه زنی از جمله یکی در پاییز سال 2018 زمانی که زن دیگری جلو آمد به متهم و سپس دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh از سوء رفتار جنسی.

در آخرین منحصر به فرد خرحمالی گزارش اظهار داشت: منابع بلومبرگ مدار ریخته لوبیا.

“منابع نزدیک به بلومبرگ کمپین بگویید خرحمالی گزارش که نامزد است و با توجه به هیلاری کلینتون به عنوان همسر در حال اجرا پس از رای گیری یافت ایسنا-کلینتون ترکیب خواهد بود توانمند نیروی” وب سایت گفت: توسعه داستان. “DRUDGE آموخته است که مهر خود را تا آنجا که به تغییر اقامتگاه رسمی از نیویورک به خانه او صاحب در کلرادو یا فلوریدا پس از کالج انتخاباتی باعث می شود آن را سخت برای POTUS و VPOTUS از دولت است.”

تیم بلومبرگ را انکار کند ، سخنگوی بلومبرگ کاهش یافته است به نظر این گزارش زمانی که واشنگتن آزما رسیده است.

وحی در مورد پتانسیل 2020 بلیط شرح زیر ماه از خرحمالی گزارش بازی تا نظر وزیر سابق امور خارجه ساخته شده است که در ماه های اخیر نشان می دهد او فکر هر نوع مسابقه برگشت در برابر رئیس جمهور تهمت که جای کسی را گرفتن او در سال 2016.

روز قبل از آن به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن بدبختی در آیووا و نیوهمشایر به نظر می رسد برای باز کردن درب به یک نامزد از جمله بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار بود ضربه با ظهور 2015 ضبط از او در دفاع از سیاست توقف و frisk که منتقدان تمسخر به عنوان نامتناسب با هدف قرار دادن اقلیت. در نظر است که او در یک سخنرانی به آسپن موسسه بلومبرگ همچنین ادعا کرد که 95 درصد از تمام “قتل قاتلان و قربانیان قتل” هستند و “مرد و اقلیت های 16 تا 25.”

اظهارات تکثير شدند با مغلوب ساختن پیشی جستن که ترجمه این کلیپ به نام بلومبرگ یک “کل نژادپرستانه” قبل از حذف آن و ارائه علوفه برای بایدن اردوگاه.

عصر ایران عذرخواهی کرد برای دفاع از خود از توقف و frisk در ماه نوامبر و قبل از ورود به سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری و او را دوباره در یک بیانیه هفته گذشته گفت: “این موضوع و نظرات من در مورد آن را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاح نژادی و حقوق صاحبان سهام.”

ایسنا قرار گرفت به عقب در زیر میکروسکوپ زمانی که واشنگتن پست منتشر شده در عمق داستان در مورد شکایت از آزار و اذیت جنسی علیه او و اتهامات وجود دارد که سمی فرهنگ در شرکت بلومبرگ LP.

77 ساله مواجه شده است و پرونده های حقوقی متعددی از کارمندان زن که ادعا شده است که سابق شهر نیویورک شهردار نگهداری خصمانه محیط کار برای زنان در دفتر در 1990s. سه نفر از پرونده های حقوقی علیه این شرکت هنوز باز است اما زنان درگیر در پرونده های حقوقی توسط موافقت نامه های محرمانه و نمی تواند صحبت در مورد شرایط.

بلومبرگ امتناع به رها عدم اطلاع توافق شده است و با استفاده از چماق تا سال 2020 رقبا مانند بهداشت ، الیزابت وارن که گفت: ترتیبات اجازه می دهد غنی مردان به “پنهان کردن چیزهای بد آنها انجام داده ایم.”

به گزارش روز شنبه جزئیات یک پرونده از اتهام نظرات نامناسب ساخته شده توسط بلومبرگ به زن دستیاران. در یک مثال خاص, عصر ایران متهم شده بود در پاسخ به این خبر که یک تابع باردار بود با پیشنهاد او “کشتن” و سپس در مورد شکایت تعدادی از زنان باردار شاغل در این شرکت است.

عصر ایران, ورود اواخر دموکراتیک نژاد دیده می شود فزاینده نظرسنجی شماره رغم اینکه در انتخابات برای آیووا قفقاز یا نیوهمپشایر اولیه این کشور برای اولین بار تورنسل آزمایش برای کسانی که رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

یک RealClearPolitics میانگین ملی از انتخابات است بلومبرگ در مقام سوم در 14.2% پشت بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im