بلومبرگ کمپین خواسته اندرو یانگ به همسر در حال اجرا: گزارش

Michael بلومبرگ انتخاباتی گزارش خواسته اندرو یانگ را در نظر بگیرید که سابق شهر نیویورک شهردار همسر در حال اجرا اگر او امنیت 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

دو منبع آشنا با این بحث گفت: وال استریت ژورنال در روز پنج شنبه که بلومبرگ به حال مشاوران رسیدن به یانگ در مورد احتمالا معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید. یک سوم منبع گفت که یانگ را ندارد هر گونه تعهدات به عنوان وزن او آینده خود را در سیاست است.

ارشد بلومبرگ مشاور حقوقی کمپین از این گزارش بدون آشکار انکار آن ادعا یانگ بود که به طور جدی در نظر گرفته شده برای این نقش است. به واشنگتن آزما رسیده به یانگ برای اظهار نظر در این گزارش اما دریافت یک پاسخ فوری.

در اوایل این ماه گزارش شد که بلومبرگ بود با توجه به انتخاب هیلاری کلینتون به عنوان همسر در حال اجرا. وقتی پرسید که آیا او را به عنوان معاون رئیس جمهور اگر برداشت وزیر سابق امور خارجه گفت: “احتمالا نه” اما “هرگز نمی گویم هرگز.”

یانگ کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری پس از مقدماتی نیوهمپشایر و گفت: در اطلاعیه خود “من ریاضی ، روشن است امشب از اعداد [که] ما در این مسابقه برنده نیست.”

پس از پایان مبارزات انتخاباتی خود را با تکنولوژی کارآفرین اتحاد پیوست سی ان ان به عنوان یک سیاسی مشارکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>