بلومبرگ می شود اولین نامزد انتخابات ریاست جمهوری به تایید AIPAC ظاهر

سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار شد اولین 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری برای تایید ظاهر در آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته سالانه سیاست های کنفرانس.

AIPAC که برچسب خود را “مرکب سازمان از شهروندان ایالات متحده متعهد صرفا به تقویت حفاظت و ترویج روابط آمریکا و اسرائیل” اعلام کرد: ساندرز ظاهر در شب سه شنبه. بلومبرگ اولین دموکراتیک مدعی به تایید او را از حضور در این کنفرانس است که به جای برنامه ریزی شده در دی سی از مارس 1 به 3.

دیگر 2020 دموکرات سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن دو گفت: آنها نمی خواهند حضور در این رویداد. ساندرز که اعلام کرد بیش از آخر هفته گفت که او نگران بود که مبارزه را فراهم می کند یک پلت فرم “برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی. به همین دلیل من نمی خواهد حضور خود را در کنفرانس.”

AIPAC سرزنش ورمونت سناتور اتهام در یک بیانیه متعاقب آن.

“سناتور سندرز هرگز با حضور ما در کنفرانس و آشکار است که از او ظالمانه نظر” این گروه خواند. “سناتور ساندرز است که توهین به خود را بسیار خود و همکاران و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ایستاده با اسرائیل است. واقعا شرم آور است.”

به بلومبرگ کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از واشنگتن آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>