بلومبرگ معذرت خواهی ‘اگر من اذیت کسی و یا صدمه دیده کسی با ادعا جنسیتی نظرات

2020 دموکرات مایکل بلومبرگ خطاب ادعا می کند در مورد گذشته خود را به زبان نسبت به زنان عذرخواهی اگر او “ناراحت” و یا “آسیب” هر کسی با سخنان.

در طول 60 دقیقه مصاحبه در جمعه سابق شهر نیویورک شهردار مواجه شد با گذر از یک “tongue-in-cheek” 1990 جزوه توسط کارکنان خود را که مفصل خام و جنسیتی نظرات او را متهم به سابق خود زنان کارگر از جمله گفتن باردار کارمند “آن را بکشند.”

“من به یاد داشته باشید آنها گفت:,” بلومبرگ گفت: از نظرات. “من می توانم به شما بگویم که سال پیش در اتاق بازرگانی طبقه, همه چیز متفاوت بود.”

زمانی که فشار بیشتر او افزود: “اگر من اذیت کسی و یا صدمه دیده کسی عذرخواهی می کنم. من نمی تواند به بازنویسی تاریخچه; من فقط می توانم به شما بگویم در حال حاضر آن را به یک جهان متفاوت است.”

میزبان اسکات Pelley سپس مقابله “این یک جهان متفاوت است اما سوال این است که آیا این یک متفاوت است؟”

“من فکر می کنم برای مطمئن شوید که شما تکامل با بار” میلیاردر پاسخ داد. “ما همه یک محصول از جهان ما زندگی می کنند. شرم بر شما اگر شما نمی یاد و سعی کنید برای بهتر شود.”

بلومبرگ است سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری تلاش کرده است به حرکت از شهردار سابق گذشته نظرات که شامل بیرون درز صوتی از او دفاع توقف و frisk, مطرح تصویری از او ادعا “سیاه و لاتین در مردان” آیا “می دانم که چگونه به رفتار در محل کار” و گذشته منابع فراجنسیتی مردم به عنوان “آن” و “یک مرد با پوشیدن یک لباس.” او عذرخواهی کرد برای هر دو خود را فراجنسیتی اظهارات و برای اجرای متوقف و frisk.

علاوه بر این, نامزد شده است ملاقات با واکنش بیش از عدم اطلاع توافق نامه او را امضا کرد با سابق کارکنان زن به خصوص در نظر گرفتن گرما از رقیب مدعی ماساچوست ایالت الیزابت وارن که در مواجهه با او در این موضوع در طول یک بحث است. او بعد از توافق برای آزادی سه نفر از زنان از توافق نامه که وارن به نام “به اندازه کافی خوب نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im