بلومبرگ مشاور اوباما از “زمین سوخته” مقابله به مثل در برابر تهمت کودکان اگر عربستان حملات هانتر بایدن

مشاور سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار کمپین تهدید یک “زمین سوخته” واکنش در برابر رئیس جمهور تهمت کودکان اگر ایران حاضر به عقب نشینی از هانتر بایدن.

در طول یک آخر هفته مصاحبه, MSNBC, تیموتی اوبراین پیشنهاد کرد که دموکرات ها خواهد شرکت در یک کمپین رسانه ای در برابر تهمت کودکان “بر خلاف هر چیزی که آنها را تجربه کرده ام تا کنون” اگر خواهان ادامه به بررسی و حمله پسر دموکراتیک ریاست جمهوری جبهه-دونده جو بایدن.

این اظهار نظر پس از, شادی رید میزبان AM شادیخواست اوبراین برای بحث در مورد خانواده فعالیت های مالی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

“آره, شما می دانید, مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده هستند حماسه grifters و این نسل است. فرد مغلوب ساختن پیشی جستن پول خود را توسط متقاطع با هر دو دولت فدرال و دولت ایالتی در نیویورک است. دونالد آمد تا از طریق نیویورک متقاطع با دولت های محلی و در آتلانتیک سیتی. آنها رفته ام — در حال حاضر آنها در حال حاضر در کاخ سفید و همه آنها در حال فرو بردن چهره خود را به تا” اوبراین گفت.

“اگر اوباما واقعا می خواهید را به یک موضوع از هانتر بایدن که بسیار پایین آویزان میوه که فکر نمی کنم دموکراتیک ترین رای دهندگان در مورد مراقبت به هر حال وجود دارد برای رفتن به یک زمین سوخته پاسخ در هدف همه تهمت کودکان است که بر خلاف هر چیزی که آنها را تجربه کرده ام تا کنون در رسانه ها,” او اضافه شده است.

رید پرسید: اگر منابع مالی برای چنین یک کمپین رسانه ای خواهد آمد از بلومبرگ که اوبراین گفت که او احساس می کند مهم این است که مردم به “بیدار” در مورد فعالیت های مالی از Trumps. “من فکر می کنم آن لحظه ای مهم برای مردم آمریکا بیدار در مورد چگونه شایع مالی و تضاد منافع در میان مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان و رئیس جمهور خود” اوبراین گفت.

هانتر بایدن و جو بایدن شده است موضوع موشکافی پس از سالمند بایدن علنا افتخار است که او یک بار تحت فشار اوکراین به آتش بحث بالا دادستان که دفتر بررسی Burisma منابع مالک و oligarch اوکراین Mykola Zlochevsky با تهدید به خودداری از 1 میلیارد دلار وام تضمین می کند. هانتر بایدن عضو Burisma مدیره از سال 2014 تا 2019 و جمهوریخواه در حال بررسی این که آیا جو بایدن استفاده نادرست نقش خود به عنوان معاون رئیس جمهور برای حفاظت از خود ،

معاون سابق رئیس جمهور بارها رد کرده است که او در تلاش برای محافظت از خود در مواجهه با فساد با تهمت و متحدان او شد مرکز استیضاح تلاش به پایان رسید که در تبرئه ماه گذشته.

بلومبرگ به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را برای رئیس جمهور در هفته گذشته و تایید جو بایدن. میلیاردر تشکیل سیاسی جدید سازمان که جذب زیادی swathes از سال 2020 کمپین کارکنان و زیرساخت به عنوان او به نظر می رسد برای کمک به جو بایدن ضرب و شتم برنی سندرز برای نامزدی حزب دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

پس از جو بایدن سه شنبه, پیروزی جمهوری خواهان کنگره به نظر می رسد به سطح شیب دار تا تحقیقات خود را به هانتر بایدن. جمهوری خواهان باید سوال چرا Burisma به شکارچی بالا پرداخت موقعیت در هیئت مدیره شرکت با وجود او تجربه کمی در بخش انرژی و به خوبی مستند شده مشکل با استفاده از مواد مخدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de