مسدود کردن کفن و دفن و یا سوزاندن اجساد قربانیان مطلع بیماری به جذب 3 سال زندان در TN

مسدود کردن ‘وقار’ دفن یا سوزاندن از مردم که مرده بود از یک مطلع بیماری در تامیل نادو را در حال حاضر جذب سه سال حبس با توجه به فرمان اعلام شده توسط دولت.

این حرکت در پی تظاهرات عمومی در برابر دفن دو پزشک که درگذشت Covid-19 در شهرستان به تازگی با یکی از آنها تبدیل خشونت آمیز که در آن آشوبگران حتی حمله سلامت کارگران و بدن مدنی کارکنان.

با توجه به فرمان مسدود کردن و یا تلاش برای جلوگیری از “وقار دفن یا سوزاندن از آن که مرده بود از یک مطلع بیماری” ساخته شده است یک جرم جنایی, انتشار رسمی در اینجا گفت.

در بخش 74 تامیل نادو بهداشت عمومی عمل 1939 کسانی که غرقه شدن در چنین اعمال را به صورت حداقل حبس از یک سال در حالی که حداکثر جایزه خواهد بود سه سال از انتشار اضافه شده است.

جرم نیز انجام خوب آن گفت: اما مشخص نکرد.

در دو رویداد جداگانه به تازگی دو پزشک درگذشت coronavirus در شهرستان اما مردم اعتراض خود را دفن بر اساس ترس از گسترش این بیماری همه گیر.

در هر دو موارد باقی مانده فانی به خاک سپرده شد در جای دیگر پس از مقامات نمی تواند انجام تشریفات در اصل انتخاب محل.

هفته گذشته یک جراح ارتوپدی تا به حال به او را دفن دانشیار یک جراح مغز و اعصاب که درگذشت Covid-19 در وسط شب با استفاده از دست برهنه و یک بیل در کوره های جسد سوزی با کمک دو بخش بیمارستان پسران پس از undertakers فرار کرد زمانی که اراذل و اوباش در اعتراض به تدفين حمله و آنها را تعقیب دور.

بیش از دو دوجین افراد دستگیر شده در ارتباط با این حادثه حتی به عنوان پلیس شهر هشدار داده بود از استناد دقیق Goondas عمل در برابر کسانی که جلوگیری از دفن و یا قربانیان Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de