یک روز پس از این حزب را تار و مار در دهلی انتخابات چاقو در کنگره با رهبران سرزنش یکدیگر و بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا حزب اتحاد برون سپاری وظیفه شکست دادن BJP به دیگران است.

AICC دهلی مسئول PC Chacko به دنبال قرار دادن سرزنش از کاهش در اواخر وزیر شیلا Dikshit گفت: حزب شروع به از دست دادن زمین در زمانی که او در راس در سال 2013. “حزب سقوط آغاز شده از سال 2013 زمانی که شیلا Dikshit شد وزیر و جدید لباس AAP در زمان دور کنگره votebank,” او گفت:.

 

کنگره رهبر Milind Deora ناودان Chacko برای اظهارات خود گفت: “شیلا Dikshit ji شد قابل توجه سیاستمدار و مدیر. در طول دوره تصدی خود را به عنوان وزیر دهلی نو تبدیل شد و کنگره شد و قوی تر از همیشه. تاسف برای دیدن او بودن متهم پس از مرگ او. او اختصاص داده شده زندگی خود به کنگره و مردم دهلی نو است.”

Dikshit سابق دستیار Pawan Khera گفت: “فقط یک نقطه داده. در سال 2013 هنگامی که ما از دست کنگره رای به اشتراک گذاری در دهلی نو بود 24.55 pc. Sheilaji درگیر نمی شد در سال 2015 زمانی که رای به اشتراک گذاری تضعیف به 9.7 درصد است. در سال 2019 زمانی که او مسئول این سهم رای آمدند تا به 22.46 درصد است.”

وزیر دارایی سابق P چیدمبرم استقبال AAP پیروزی در دهلی نو, نظر سنجی, گفت: “AAP برنده بلوف زدن و هیاهو از دست داد. مردم دهلی نو که از تمام نقاط هند را شکست polarising, تفرقه و خطرناک در دستور کار BJP. من درود می فرستم مردم دهلی نو که به عنوان مثال به کشورهای دیگر است که خود را نگه دارد انتخابات در سال 2021 و 2022.”

کنگره رهبر Sharmishtha Mukherjee خواسته وزیر دارایی سابق اگر دولت و کنگره واحد باید بسته فروشگاه در مورد این حزب تصمیم گرفته بود که دیگران را در BJP در سراسر متحده است. “با توجه به احترام آقا فقط می خواهم به دانستن است کنگره برون سپاری وظیفه شکست دادن BJP به دولت احزاب ؟ اگر نه پس چرا تحقیق ما gloating بیش AAP پیروزی به جای اینکه نگران abt ما فاتح? و اگر ” بله ” سپس ما (PCCs) نیز ممکن است نزدیک فروشگاه! خواسته Mukherjee.

Sharmishtha است دختر رئیس جمهور سابق از تاجران میوه است که یک کنگره رهبر تمام عمر خود را.

کنگره جلب خالی برای بار دوم در دهلی انتخابات و رای خود را به اشتراک گذاری کاهش یافت به 4.26 درصد از 9.7 درصد در سال 2015.

کنگره رهبر شاشی Tharoor نوشته شده در اردو دوبیتی در توییتر گفت: یکی گرفتن غرور شخص دیگری در پیروزی حتی در حزب را شکست. “دهلی نتایج ناامید کننده برای کنگره وجود دارد اما consolations: بی جی پی را تفرقه سیاست شده است رد را تار و مار; AAP توسعه پیام چیزی است که غالب بر سیاست هویت و 8 ماه پس از جارو Lok سبها انتخابات برنده شده اند و با تندی” Tharoor گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im