نقض هنجارهای سنتی در گفتار است که به وضوح جدید “عادی” در بی جی پی با اتحادیه وزیر Prakash Javdekar قابل توجه گوش خراش توجه داشته باشید در روز دوشنبه توسط برچسب دهلی وزیر Arvind Kejriwal یک “تروریست”. به طور همزمان, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath گیر به “tukde-tukde باند (secessionist نیروهای یک اصطلاح در حال حاضر به طور معمول استفاده می شود برای احزاب مخالف توسط BJP رهبران)” روایت مختلف خود را در جلسات عمومی را در اجرا به دهلی مجمع انتخابات است ،

“Kejriwal باعث می شود چهره بی گناه در حال حاضر و می خواهد بداند که چرا او است که به نام یک تروریست است. شما یک تروریست; وجود دارد مقدار زیادی از اثبات است. چندی پیش او با اشاره به خود را به عنوان یک آنارشیست’. وجود دارد تفاوت چندانی با یک آنارشیست و تروریست” گفت: Javdekar است که مرکزی مسئول انتخابات در دهلی نو.

تا سانتی متر در بخشی خود را متهم Kejriwal از مخالف همه “ملی” حرکت بی جی پی به خصوص لغو ماده 370. Arvind Kejriwal تبدیل به یک “اسباب بازی در دست ضد اجتماعی و ضد هند عناصر”. Aam Aadmi Party (AAP) بود و در واقع حمایت از لغو ماده 370 در مجلس. “او مانع توسعه دهلی نو است. و آگاهانه و ناآگاهانه او یک اسباب بازی در دست ضد اجتماعی و ضد هند عناصر” Adityanath گفت.

مهاتما امان نیست

این تفسیر زد کنار BJP MP از کارناتاکا Anant کومار Hegde آشکار حمله مهاتما گاندی به عنوان او در مورد نهضت آزادی به رهبری پدر ملت و توصیف استقلال هند مبارزه به عنوان یک “سازگاری” با آن میشد.

مبارزان راه آزادی که قربانی هر چیزی ساخته شده در کشور بر این باورند که این استقلال به دست آمده از طریق ‘Upavas Satyagrah’ گاندی ترجیح حالت اضطراب و شد Mahapurush (فرد بزرگ), Hegde گفت: در یک رویداد در روز شنبه.

در سخنرانی خود در کانادا Hegde سابق اتحادیه وزیر شناخته شده برای ساخت اظهارات بحث برانگیز گفت: “دو نوع وجود دارد از مبارزان راه آزادی که معتقد بودند در شاسترا (اسلحه) و دیگری در Shaastra (فکری محرکها).”

“نیز وجود دارد یکی دیگر از دسته از مبارزان راه آزادی که استفاده می شود به درخواست انگلیسی ها چگونه به انجام این آزادی مبارزه” Hegde گفت: در این رویداد به یاد داشته باشید VD Savarkar.

“ما در رعایت هر چه به شما می گویند… به سادگی تنظیم و درک…. مانند 20-20 (بازی کریکت)” این Uttara کانادا MP گفت: در مورد نهضت آزادی.

Hegde ادعا که دسته سوم از مبارزان راه آزادی بود و التماس کرد با به رسمیت شناختن آزادی خود مبارزه و درخواست شده است که آنها زندانی شود.

“آنها التماس کرد (با) آن را به اندازه کافی اگر شما به درستی مراقبت از ما چیزی بیش از آن” او گفت:.

مبارزان راه آزادی که قربانی هر چیزی ساخته شده در کشور بر این باورند که هند استقلال به دست آمده از طریق ‘Upavas Satyagrah, او گفت:, و اضافه کرد که انگلیسی ها بودند ‘وحشت’ و استعداد ملت آزادی است. “چنین افرادی شد Mahapurush (مردم) او گفت:” ساخت یک مرجع به گاندی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im