این Bharatiya Janata Party (BJP) دولت در کارناتاکا نامزد پنج نفر به دولت قانونی شورا در روز چهارشنبه از جمله کسانی که منتقل وفاداری را قادر می سازد آن را برای رسیدن به قدرت.

Adagur ثانیه Vishwanath, CP, Yogeshwar, Shantharama Budna Siddi یک رهبر قبیله ای از Siddi جامعه Bharathi شتی و Talwar Sabanna هستند نامزد اعضای.

Vishwanath, یک وزیر سابق و سابق JDS حزب جمهوری ترک این حزب برای پیوستن به BJP در سال گذشته در طی یک شورش در هر دو کنگره و JDS که منجر به فروپاشی JDS-کنگره ائتلاف دولت است.

سابق کنگره وزیر CP Yogeshwar پیوست BJP مدتها پیش بود و گفته ابزاری در برگشتاندن MLAs به کمک BJP شکل دولت است.

دولت صادر روزنامه اطلاع رسانی پس از کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa ملاقات فرماندار Vajubai R Vala در روز چهارشنبه.

مخالفان در اعتراض به

به عنوان وزیر ملاقات فرماندار Vajubai R Vala روز چهارشنبه برای بحث در مورد سوالات مطرح شده توسط فرماندار برای امضای انتظار موجب مخالفت کنگره شدت مخالفت خود را برای اصلاحات ارضی قانون و اصلاحات به APMC عمل می کنند.

رئیس جمهوری است گفت: صرف زمان قابل توجهی با فرماندار توضیح در انتظار احکام.

در همین حال رهبر اپوزیسیون در مجلس Siddaramaiah جلسه با کشاورزان رهبران و تصمیم به راه اندازی یک دولت گسترده اضطراب همراه با کشاورزان و سازمان در برابر تغییرات گسترده را به کارناتاکا اصلاحات ارضی عمل از طریق یک فرمان.

Siddaramaiah به خبرنگاران گفت: پس از این جلسه که کشاورزان رهبران به شدت مخالف اصلاحات که شامل کاهش محدودیت در خرید زمین های کشاورزی و میزان زمین که یک نفر می تواند نگه دارید.

بعد در روز Siddaramaiah توییتی “وجود دارد که لازم است به منظور بالا بردن صدای ما در برابر بسیاری از تصمیم گیری های سیاست مانند APMC عمل, برق, اصلاحیه لایحه ، این نیز در برابر منافع مشترک ، @BJP4India در تلاش است تا امکان استفاده از همه گیر & تلاش برای تحمیل آن بر مردم بی گناه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de