BJP به یاد کنگره ضد سیک شورش از سال 1984

BJP روز چهارشنبه در پاسخ به کنگره تقاضا برای خانه, وزیر آمیت شاه استعفای آوردن حزب مخالف دخالت در سال 1984 شورش در دهلی نو در زیر نخست وزیر ایندیرا گاندی ترور شد.

“کسانی که با خون سیک ها در دست خود را در حال حاضر صحبت کردن در مورد هماهنگی جمعی. آنها اظهار نظر “زمانی که یک درختی می لرزد زمین’. آنها در حال حاضر عصب به پاسخ تقاضا ، “retorted اتحادیه وزیر Prakash Javadekar بلافاصله پس از کنگره و رئیس جمهور سونیا گاندی متهم مرکز و خانه وزیر انفعال’.

(وزیر شد با یادآوری این نکته توسط نخست وزیر سابق راجیو گاندی پس از سال 1984 ضد سیک شورش برانگیخت با ترور نخست وزیر ایندیرا گاندی.)

Javadekar گفت: این کنگره رئیس جمهور است politicising دهلی خشونت در حالی که وزیر به طور مداوم با پلیس برای کنترل اوضاع در سرمایه های ملی.

“خشونت در حال پایان یافتن است. تحقیقات برای پیدا کردن حقیقت و شناسایی مجرمان. هیچ متهم خواهد بود سمت چپ. در چنین زمان حمله به دولت و politicising خشونت سیاست کثیف,” او گفت:.

شاه به نام به حال یک حزب جلسه در مورد خشونت در دهلی نو و این مسئولیت همه طرف ها برای کمک به حفظ صلح تأکید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>