خصوصی لایحه منتقل BJP MP و آر اس اس ایدئولوگ Rakesh سینها پیشنهاد نه ماه’ حقوق و دستمزد به employess از شرکت های خصوصی اگر آنها retrenched به دلیل رکود اقتصادی. این لایحه فسخ کارکنان (رفاهی) لایحه, می پرسد این مرکز برای ایجاد یک جسم صندوق به کارمندان کمک می کند که از دست دادن شغل با در نظر گرفتن سهم از سود حاصل از شرکت های خصوصی. سینها گفت: هیچ قانون وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که کارفرمایان ارائه ترمینال مزایای در زمان برای آموزش و پرورش و امکانات پزشکی به خانواده ها از فسخ کارکنان.

این لایحه می گوید: ارائه غرامت قابل اجرا خواهد بود به کارکنان که فسخ به دلایل از قبیل اثبات سوء رفتار فریب داد غرقه شدن با معنی جعلی و تصاحب پول و یا داشتن مجرم دادگاه کیفری دادگستری است.

سینها در بیانیه ای گفت: در اشیاء و دلایل این لایحه که مشاهده شده است که کارکنان در صورت بی نقص خطر از دست دادن شغل و زندگی در آب و هوا از عدم قطعیت. “چیز بدتر می شود زمانی که آنها رها از مشاغل بدون هیچ اساسی جبران,” او گفت و افزود: “علاوه بر این تخمگذار با توجه به تغییر در مدیریت سیاست و یا سیاست های دولت و یا به دلیل ضرر و زیان وارده به علت مدیریت ناکارآمد هستند و همه حوادث که در آن کارمند ندارد کنترل بسیار است اما کسی که رنج می برد بیشتر است.”

مطمئن باشید درآمد

این لایحه گفت: فراهم می کند برای حداقل نه ماه با تضمین درآمد به فسخ کارکنان و همچنین مزایای پزشکی. این را به آنها زمان کافی برای پیدا کردن اشتغال جدید بدون اخلال موجود تنظیم خانواده است. “نئو آزادسازی افزایش عدم قطعیت در زندگی مردم است. آن را نیز توجیه نابرابری به یک اندازه از یک طرف و indoctrinates کارفرمایان برای تبدیل شدن به غیر حساس به کارکنان خود را. در واقع, آن را احیا رد نظریه بقای اصلح’. این نگرانی باید در اصل خطاب” سینها گفت.

او گفت: هیچ دولت رفاه می تواند به برتری به سود ساخت. “قانون اساسی هند مشتاق, idealises و همچنین الهام بخش را به تلاش برای دستیابی به برابری است. این نمی تواند درمان شود به عنوان مرده ایده آل است. دولت برای آن تلاش است. هیچ سیستم اقتصادی می تواند تحمل و یا می تواند عملکرد خوب بیشتر از تعداد بیشتری و حفاظت از منافع مردم کار اگر آن را به شرح زیر کور مسیر توسعه و اجازه می دهد تا تمرکز ثروت. هدف جدید هند برای به حداکثر رساندن egalitarianism و به حداقل رساندن نابرابری. در این زمینه حفاظت از منافع اقتصادی و کرامت کارکنان بخش خصوصی هم اخلاقی و قانون اساسی وظیفه دولت هند گفت:” توجیه این لایحه است.

جسم صندوق

“هر کارفرما باید در ایجاد یک جسم صندوق که حداقل پنج درصد از سود خالص سازمان باید اعتبار است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای رفاه فسخ کارکنان. هر کارفرما باید حق درخواست کمک از هر سازمان منحصر به فرد و یا اعتماد به منظور حفظ این صندوق در چنین شیوه ای به عنوان ممکن است تجویز” این لایحه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im