BJP MLA استناد به اظهارات Doreswamy سنگ کارناتاکا مجمع

Bharatiya Janata Party MLA و سابق اتحادیه وزیر سخن گفتن در آزادی جنگنده HS Doreswamy لرزاند, Karnataka مجلس قانون گذاری.

به عنوان خانه ملاقات کرد و روز دوشنبه پس از یک استراحت یک هفته ای برای مخالفت کنگره می خواستم یک بحث بر سر این موضوع Basanagouda Patil Yatnal توصیف Doreswamy به عنوان یک “جعلی آزادی جنگنده و یک نماینده از پاکستان” ایجاد هیاهو در خانه.

سخنران Vishweshwar Hegde Kageri تا به حال به موکول کردن خانه برای یک دوره کوتاه به عنوان مخالفت اعضای حاضر به عقب نشینی اعتراض خود را. رهبر مخالفان در مجلس Siddaramaiah مطرح ‘موهن’ اظهارات Yatnal به زودی پس از خانه پرداخت اگهی مراجع به مقامات.

سخنران در حکم روشن ساخته است که او را از نظر ارائه مجوز به Siddaramaiah به صحبت در مورد این مسئله پس از اتمام پاسخ توسط وزیر به عنوان ذکر شده در روز را در دستور کار دارد.

اما مخالفت با رهبر و اعضای قاطعانه و اصرار داشت که Yatnal موضوع گرفته شود تا قبل از اینکه رئیس وزیر پاسخ آن را به عنوان یک موضوع جدی است که منجر به نقض قانون اساسی.

Siddaramaiah در صدا مطرح خواست سخنران به استفاده از خود اختیاری قدرت به او اجازه می دهد به منظور بالا بردن موضوع است. در میان مخالفان, تظاهرات, وزیر BS Yediyurappa شروع به پاسخ دادن به حرکت با تشکر آدرس توسط فرماندار Vajubai R Vala به جلسه مشترک قوه مقننه است.

به عنوان مخالفت اعضای heckled و شعار ارشد وزیر محدود شده پاسخ خود را فقط در 15 دقیقه به هیچ چیز می تواند شنیده شود در این دین است.

قبلا Siddaramaiah گفت: “این یک موضوع است که به مقدار تحقیر از خانه به عنوان یک BJP MLA توهین کرده است, کهنه, freedom fighter.”

قانون وزیر JC Madhuswamy مداخله و اعتراض به اجازه رهبر مخالفان به صحبت و اعتراض به سخنران به چوب به برنامه.

پس قانون وزیر مداخله سخنران خواسته وزیر به آغاز پاسخ خود را به خانه و Yediyurappa شروع به خواندن پاسخ خود را.

به دنبال در خزانه نیمکت حرکت آن خشم مخالفان که در نوبه خود trooped به خوبی از خانه و شروع اعتراض خود را. آنها شعار علیه کسانی که “نقض قانون اساسی.”

Yediyurappa در سخنرانی خود گفت: BJP دولت متعهد به شیر آب از Mahadayi به کمک شمالی, Karnataka. “دولت ما خواهد بود پرداختن به موضوع بهره برداری 13.42 tmc پا از آب اختصاص داده شده توسط Mahadayi آب اختلافات دادگاه و پاک توسط دیوان عالی کشور است.”

دولت نیز اهمیت دادن به اتصال به توسعه عقب مانده ترین منطقه – حیدرآباد-کارناتاکا یا Kalyana-کارناتاکا. “Kalaburgi فرودگاه و فرودگاه بیدر که عملیاتی شد در ماه گذشته. ما برنامه ریزی برای توسعه منطقه و از آن خواهد شد هیزم در بودجه مطرح شود و بعد در هفته,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>