حکم BJP در کارناتاکا است به احتمال زیاد به فشار به صورت یک قطعنامه در حمایت از تابعیت متمم قانون (کا) در ادامه جلسه مجلس, top کردند.

قطعنامه رود به سمت پایان بحث ویژه در قانون اساسی برای ماه مارس برنامه ریزی 2 و 3 منابع گفت.

حرکت موظف است به صورت سفت مقاومت از احزاب مخالف — کنگره و JDS — در مجلس است.

مجمع سخنران Vishweshwar Hegde Kageri تصمیم به برگزاری یک بحث ویژه در قانون اساسی در دو روز برای بزرگداشت 70 سال از تصویب قانون اساسی.

اگر سخنران ابراز امیدواری کرد که این بحث را در قانون اساسی و قانون گذاران را در آن افزایش فوق سیاست حزب وجود دارد دغدغه در برخی از محله های که مسائل مانند کا و NRC ممکن است شکل در بحث.

BJP حکومت گجرات در ماه ژانویه به تصویب یک قطعنامه تبریک نخست وزیر نارندرا و اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه برای تامین امنیت عبور از کا در میان اپوزیسیون از کنگره است.

چند مخالفان حکومت متحده مانند کرالا پنجاب راجستان و, West Bengal گذشت anti-کا قطعنامه در دولت خود مجموعه. پیوستن به صفوف ضد کا متحده Telangana دولت نیز تصمیم گرفته است برای تصویب یک قطعنامه در مجلس در برابر قانون.

مانند دیگر بخش هایی از ایالت کارناتاکا بیش از حد شاهد یک سری از نرم افزار – و ضد کا اعتراضات و تظاهرات.

در دسامبر 1, ضد کا در اعتراض به خشونت تبدیل شد در شهر ساحلی Mangaluru منجر به مرگ دو نفر در شلیک پلیس.

با توجه به تابعیت متمم قانون اعضای هندو سیک, بودایی, Jain پارسی و جوامع مسیحی که از پاکستان و بنگلادش و افغانستان تا 31 دسامبر 2014 و در مواجهه با آزار و اذیت مذهبی وجود دارد داده خواهد شد هندی شهروندی پس از اقامت در هند به مدت پنج سال به جای 11 قبل از آن.

هر چند وجود انتظارات در برخی از محله های که فرماندار را به آدرس نشسته مشترک قوه مقننه ایالتی در روز دوشنبه خواهد شد برخی از مراجع به اجرای کا در دولت وجود نداشت چنین ذکر است در سخنرانی خود.

به دنبال تطهیر آن BJP منابع گفت: “این موضوع (CAA) است به هر حال به احتمال زیاد بحث شده در طول جلسه در روز آمده است.”

جلسه که شروع با فرماندار Vajubhai Vala پرداختن مفصل نشسته از مجلس شورای اسلامی و در روز دوشنبه نتیجه گیری خواهد شد در فوریه 20.

آن را دوباره ملاقات برای بودجه جلسه از مارس دو با بودجه دولتی ارائه شده در مارس پنج. آن را تا 31 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی