Bharatiya Janata Party رهبر Manoj Tiwari با استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد deepfake ویدئوها در دهلی مجمع انتخابات نایب گزارش کرده است.

با توجه به گزارش بی جی پی آن سلول همکاری با Ideaz کارخانه برای ایجاد ‘مبارزات مثبت’ با استفاده از deepfake تکنولوژی برای رسیدن به رای دهندگان از گروه های مختلف زبانی. سه ویدئوها از Tiwari ساخته شد, زبان هندی, زبان انگلیسی و Haryanvi.

با توجه به Neelkant Bakshi, co-incharge از رسانه های اجتماعی و از آن برای BJP دهلی نو که ذکر شده است در معاونت گزارش این فیلم که رفت و ویروسی در واتساپ به آنها کمک کرد که با رویکرد مخاطبان حتی اگر نماینده نمی تواند این زبان صحبت می کنند از رای دهندگان.

Bakshi گفته معاون که این deepfakes توزیع شد در سراسر 5,800 واتساپ گروه در دهلی نو و شورای ملی مقاومت منطقه به حدود 15 میلیون نفر است. Tiwari هدفمند Haryanvi زبان مهاجران ساکن در دهلی نو و منصرف آنها از رای گیری برای Aam Aadmi Party که بعدها برنده انتخابات مجمع این گزارش اضافه شده است.

Tiwari 44-دوم مونولوگ نشسته در برابر یک پس زمینه سبز رنگ مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد نسخه های جعلی از ویدئو. Ideaz کارخانه نیز شامل خطوط که او گفت: هرگز. با توجه به شرکت lip-sync deepfake الگوریتم مورد استفاده قرار گرفت را به چیزی قرار گرفتن نسخه های جعلی از این ویدئو در اصل کپی کنید. یک هنرمند تقلید نیز استخدام به رابجای دیگری جا زدن Tiwari و سخنرانی خود را به زبان های مختلف.

این اولین بار نیست که عرصه سیاسی شاهد استفاده از تکنولوژی برای ایجاد جعلی فیلم ها. در سال 2018 یک کمدین impersonated باراک اوباما و تحویل یک PSA تصویری چگونه deepfakes می تواند فریبنده باشد.

یکی دیگر از مثال زمانی که هوش مصنوعی مورد استفاده قرار گرفت برای ایجاد deepfakes بود که علی بونگو رئیس جمهور از شرق کشور آفریقایی گابن بنا به گزارش led ناموفق کودتا توسط نظامی این کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im