هر دو حزب در مجلس سنا طرح را افزایش بهداشت و درمان نیروی کار بازیافت ویزا

Georgia بهداشت ، دیوید پردو اعلام کرد قوانین شنبه که reallocate 40,000 استفاده نشده ویزا به بهداشت و درمان کارگران مهاجر برای کمک به متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

“این پیشنهاد را به سادگی reallocate تعداد محدودی از ویزای استفاده نشده از سال های قبل برای پزشکان و پرستاران که واجد شرایط هستند برای کمک به ما در مبارزه با COVID-19” گفت: پردو یک جمهوری خواه است.

جابجایی ویزا تحت Perdue بهداشت و درمان نیروی کار انعطاف پذیری Act, co-اسپانسر شده از طرف جمهوری خواه ایالت تاد جوان و دموکراتیک سنسور. Dick Durbin و کریس Coons می شود با افزایش تعداد مهاجران در ایالات متحده است. بلکه این لایحه پیشنهاد استفاده از ویزا که کنگره مجاز به توزیع به کارکنان بهداشتی درمانی که در حال حاضر ثبت درخواست برای ویزا.

“این غیر قابل قبول است که هزاران نفر از پزشکان در حال حاضر مشغول به کار در ایالات متحده با ویزای موقت در کارت سبز شدن, قرار دادن آینده خود را در معرض خطر و محدود کردن توانایی خود را برای کمک به مبارزه با COVID-19,” دوربین گفت.

از مالی سال 1992 تا سال 2020 کنگره مجاز بیش از 200,000 ویزا که رفت و استفاده نشده. در علاوه بر این به تخصیص 40,000 استفاده نشده ویزا که 25,000 را به پرستاران و 15000 و پزشکان و اعضای خانواده خواهد بود اعطا ویزا از استخر باقی مانده ویزا نیست را کنار بگذارند برای کارکنان بهداشتی درمانی.

[اینجا را کلیک کنید برای تکمیل coronavirus پوشش]

رئیس جمهور تهمت پیشنهاد به طور موقت تعلیق همه مهاجرت در آوریل 21 و یک فرمان اجرایی را امضا یک روز بعد الزامی 60 روز یخ بر روی اکثر کارت سبز در حالی که هنوز هم اجازه می دهد ویزا-پردازش برای کارکنان با ویزای موقت وضعیت. این لایحه دو حزبی نمی خواهد در تضاد با فرمان اجرایی که تنها به مهاجران در حال حاضر در خارج از ایالات متحده

هدف او این بود که به اطمینان حاصل شود که شهروندان که شغل خود را از دست طول coronavirus همه گیر خواهد شد در بهترین موقعیت به rehired و یا پیدا کردن شغل جدید زمانی که اقتصاد بازگشایی.

“مهمتر ما را نیز حفظ کنیم, بهداشت و درمان, منابع آمریکایی بيماران است. ما باید به مراقبت از بیماران ما. ما باید به مراقبت از ما کارگران آمریکایی. و این چیزی است که ما انجام می دهند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: منظور اجرایی.

این لایحه حمایت از بیمارستانهای آمریکایی انجمن و انجمن وکلای مهاجرت آمریکا و همچنین آمریکایی ها برای رفاه بازار آزاد سیاست فکر می کنم تانک.

سناتور معرفی خواهد شد بهداشت و درمان نیروی کار انعطاف پذیری عمل می کنند زمانی که سنا reconvenes هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>