Biosafety norms, CDC, stymie research collaboration, Risk Group 4 pathogen, BSL3 labs, MCVR, Nipah virusبا توجه به عوامل بیماری زا را می توان weaponised دولت را به خوبی برای جلوگیری از این مطالعه که MCVR را دریافت نکرده تصویب; بودجه, بیش از حد, Hindustan Times, گزارش, ندارد شرط مصوبات. (بازنمودی تصویر)

دولت خواسته است تا مرکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) برای جلوگیری از بودجه تحقیقات بر روی ویروس Nipah در Manipal مرکز ویروس پژوهش (MCVR) به عنوان امکانات ایمنی زیستی سطح 2+ (BSL 2+) ترخیص کالا از گمرک در حالی که ویروس Nipah یک گروه در معرض خطر 4 پاتوژن معنی تنها BSL3 labs در حال پاک به محدود انجام آزمایشات و تنها سه BSL4 آزمایشگاه در کشور می تواند انجام مطالعات پیشرفته مانند ویروسی انزوا. با توجه به عوامل بیماری زا را می توان weaponised دولت را به خوبی برای جلوگیری از این مطالعه که MCVR را دریافت نکرده تصویب; بودجه, بیش از حد, Hindustan Times, گزارش, ندارد شرط مصوبات.

با این حال بررسی جدی ضروری است و یکی از دلایل دولت مایل به تعطیل مطالعه—که آن را می تواند کمک به توسعه یک واکسن حق مالکیت معنوی که “نمی خواهد با هند” (به عنوان در هر یک ناشناس منبع ذکر شده توسط HT). همچنین به عنوان در هر HT داخلی ارتباطات دولت صحبت از بیوتروریسم پتانسیل Nipah. Nipah زده هند در سال 2001 و 2018 و بنگلادش است seenmultiple شیوع است. هنوز هیچ گزارش از هند مشغول کار بر روی یک واکسن آن نشده توسعه ظرفیت پژوهش. در سال 2018 تنها موسسه ملی ویروس شناسی پونا شد مجاز به تایید Nipah موارد در حالی که NIV, Alappuzha و MCVR دریافت کرده بود نمونه های بیمار از کرالا و تایید Nipah یک روز زودتر از NIV پونا. وجود دارد بدون شک یک MCVR نمی تواند مجاز به نقض ایمنی زیستی هنجارهای اما اگر دولت views تمام تحقیقات همکاری با سوء ظن آن می تواند مایه تاسف است.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de