زیستی نفت راه اندازی #BigLittleSteps کمپین شامل Neha Dhupia و میرا راجپوت

The brand aims to inspire moms-to-be to stay fit and help them focus on self-care and self-love.این نام تجاری با هدف الهام بخش مادران به شود به تناسب اندام و به آنها کمک کند تمرکز بر مراقبت از خود و عشق به خود است.

زیستی نفت راه اندازی آخرین #BigLittleSteps کمپین همراه با یک 1km Pregathon شامل بالیوود مشهور Neha Dhupia و میرا راجپوت. از طریق این کمپین با نام تجاری با هدف الهام بخش مادران به شود به تناسب اندام و به آنها کمک کند تمرکز بر مراقبت از خود و عشق به خود است.

با توجه به شرکت Bio-Oil حال سازماندهی یک 1km Pregathon با قصد به الهام بخشیدن به-می شود-مادران به #BigLittleSteps سمت مادری با درک اهمیت مراقبت از خود و اقامت مناسب در طول بارداری است. این شرکت ادعا می کند که این مراسم برگزار شده در فوریه 23, شاهد 375 to-be-مادران شرکت در Pregathon. علاوه بر این پست Pregathon نام تجاری سازماندهی جمعی دوش کودک برای همه از جمله پا ماساژ, سالم و بی خطر صبحانه گسترش و قرعه کشی برای 3 مادرانی که برنده یک pre-natal عکس. این برند همچنین میزبانی باز تعامل با Neha Dhupia و میرا راجپوت به موجب آن آنها رد و بدل تجربیات خود و پرسش و پاسخ مربوط به مادر است.

اخبار مرتبط

زیستی نفت همواره با همکاری و جشن زنان در سفر خود به سوی مادری بود آن را از طریق محصولات و یا ایده های Suchit Bansal سر کسب و کار بیمه و دیجیتال شخصی مراقبت از کسب و کار Marico محدود است. “Pregathon یک چنین انتخاباتی که در آن ما اصرار آنها را به جشن می گیرند این مرحله از زندگی خود و کشش تخیل از آنچه ممکن است. انجمن ما با Neha Dhupia و میرا راجپوت است نگه داشتن در ذهن است که شرکت مادران به شود می تواند طنین انداز با آنها و دوست دارم به شنیدن تجربه دست اول” او به تفصیل شرح داده.

Marico یک مصرف کننده محصولات شرکت که دارای تخصص در جهانی زیبایی و سلامتی فضا. در طول 2018-19, Marico ثبت شده یک گردش مالی در حدود Rs 73.3 میلیارد دلار از طریق آن محصولات فروخته شده در هند و انتخاب بازارهای آسیا و آفریقا است. علاوه بر زیستی روغن Marico صاحب یک میزبان از محصولات از جمله چتر نجات Parachute Advansed, Saffola, در میان دیگران. همانطور که در شرکت بین المللی محصولات مصرفی نمونه کارها منجر به حدود 22 درصد از درآمد این گروه با مارک های مانند چتر نجات Parachute Advansed, HairCode, نامزد, Caivil, هرکول, سیاه, شیک, کد, 10, Ingwe, X-مردان, Sedure, Thuan Phat و Isoplus.

دفعات بازدید: همچنین: چگونه Victorinox اهداف ماجراجویی به دنبال Instagrammers در آن #LoveMySAK کمپین

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>