میلیاردها دلار تنظیم جریان به سهم هند در بازار; Kotak Mahindra Bank سهام ممکن است $1.6 میلیارد

Tokyo, however, was up 0.5 per cent as a cheaper yen against the dollar boosted the market.این توازن در MSCI شاخص ممکن است کمک کوسن ضربه از فروش گسترده در بازارهای سهام هند.

سهم هند در بازار هستند تقریبا قطعی به دریافت میلیاردها دلار در صندوق خارجی جریان با تغییرات قانونی اجازه می دهد برای بالاتر خارجی سرمایه گذاری نمونه کارها محدودیت در شرکت های مختلف. تنها چیزی که باقی مانده نامشخص است و بستگی به X-factor این است که آیا این اتفاق خواهد افتاد با قریب الوقوع تجدید نظر در شاخص MSCI شاخص در ماه مه یا مدتی بعد از آن در نسخه های بعدی. قبلا در روز جمعه هفته گذشته موسسات سپرده گذاری CDSL و NSDL اطلاع از تغییرات به سرمایه گذاری خارجی محدودیت در شرکت های فردی بالا بردن همان مربوطه خود بخشی کلاه. اطلاع رسانی به دنبال یک وزارت مالیه اعلام اکتبر گذشته.

بالاتر سرمایه گذاری خارجی محدودیت در شرکت های هندی که منجر به MSCI (مورگان استنلی سرمایه گذاری) به منظور بالا بردن شرکت های هندی’ وزنها در آن شاخص های کارگزاری و شرکت تحقیقات Motilal Oswal گفت: در یک گزارش. “محدودیت های بالاتر میرسانند بالاتر خارجی Investability عامل (FIF) و در نتیجه بالاتر وزنها در MSCI EM (بازارهای نوظهور) شاخص” این گزارش گفت:. با این سهامداران از چند شرکت های هندی را به طور ناگهانی صف خریداران خارجی برای خرید آن سهام است. برای مثال Kotak Mahindra Bank ذینفعان در میان برندگان ممکن است خارجی, صندوق, جریان به ارزش تا $1.58 میلیارد دلار با توجه به Motilal Oswal توجه داشته باشید.

اخبار مرتبط

اما هند ممکن است از دست رفته زمان تجدید نظر در چرخه MSCI شاخص توسط چند هفته یا حتی چند روز. در اوایل هفته گذشته فقط یک روز قبل از CDSL/NSDL اطلاع رسانی MSCI گفت که آن را معوق تغییرات به هند وزنها در آن شاخص با استناد به عدم دید واقعی بر روی زمین اجرای تجدید نظر سرمایه گذاری محدودیت. MSCI صبر کنید برای اجرای عملی این تغییرات و سیستماتیک انتشار جدید بخشی از محدودیت های قابل اجرا به اوراق بهادار قبل از ساخت هر گونه تغییرات به MSCI شاخص. MSCI بنابراین حفظ زمان FOL برای شرکت های هندی و تسلیم خواهد شد تغییرات خارجی گنجاندن عوامل (FIF) ناشی از مالکیت خارجی محدود و خارجی اتاق تغییرات به عنوان بخشی از مارس سال 2020 نیمه سالانه شاخص نقد و بررسی (SAIR) و رویدادهای شرکت” MSCI گفت: در بیانیه مطبوعاتی در روز پنج شنبه هفته گذشته.

MSCI تجدید نظر در شاخص اتفاق می افتد که دو بار در سال است و در واقع محاسبه حدود هشت ماه پیش از اجرای یک تحقیقات حقوق صاحبان سهام سر در یک شرکت کارگزاری گفت: مالی اکسپرس آنلاین. بنابراین برای تجدید نظر به دلیل در مارس 12, روند شده اند باید تکمیل راه قبل از مارس 3, اطلاع رسانی, او گفت:. بیشتر در این زمان است که زمانی که آن سنگین رستگاری از بودجه بیش از همه تغییر در شاخص را منجر به سنگین جریان پول به هند سهام هر راه او اضافه شده است.

از سوی دیگر Motilal Oswal انتظار تجدید نظر موثر باشد ممکن است 12 و بودجه به جریان در مارس 29. “ما انتظار داریم اجرای به محل با ایجاد توازن در مارس سال 2020 است. این توازن اعلام خواهد شد در روز 12 مارس سال 2020 و جریان برگزار خواهد شد در روز 29 مه سال 2020 (پایان روز)” شرکت گفت: در توجه داشته باشید. مالی اکسپرس آنلاین ارسال یک ایمیل پرس و جو به MSCI و به روز رسانی خواهد شد این داستان پس از آن پاسخ می دهد.

با افزایش سرمایه گذاری خارجی محدود به بخشی کلاه هند وزنها در MSCI شاخص می تواند به ارمغان آورد تا به 9.6% از زمان 8.9 درصد است. این تغییر نیز کمک به افزایش وزنها از شرکت های مختلف ذکر شده در شاخص MSCI. در میان بزرگترین برندگان خواهد بود Kotak Mahindra Bank, که می تواند بین $601 میلیون و $1.58 میلیارد دلار بسته به اینکه آیا آن حد مطرح شده است به 55 درصد و یا 74%. L&T نستله HDFC Life, Britannia را در میان دیگر بالا برندگان شاهد درجات مختلف خارجی, صندوق, جریان به سهام خود را با توجه به توجه داشته باشید.

این توازن در MSCI شاخص ممکن است کمک کوسن ضربه از فروش گسترده در بازارهای سهام هند. خارجی سرمایه گذاران نهادی (FII) انصراف بیش از 15 میلیارد دلار از هند ثبات نسبی بازار بورس در ماه مارس به تنهایی. مورگان استنلی در یک توجه داشته باشید در ماه دسامبر سال گذشته گفته بود که با تغییر در هند وزنها می تواند در نتیجه منفعل جریان نزدیک به $2.5 میلیارد دلار است. این است که دیگر ممکن است در این مورد با توجه به کروناویروس که شناخته شد بعد گفت: تحقیقات حقوق صاحبان سهام سر نقل قول شده در بالا.

برآورد جریان وجوه مالی به هندی های مختلف سهام شرکت پست MSCI شاخص rejig پس از تجدید نظر در سرمایه گذاری خارجی کلاه (Motilal Oswal پژوهش):

 • Kotak Mahindra Bank: $601 میلیون-$1.58 میلیارد
 • MRF: $105 میلیون
 • L&T: $443 میلیون
 • Britannia: 125 میلیون دلار
 • NTPC: $128 میلیون
 • Divi آزمایشگاه: 103 میلیون دلاری
 • نستله: $155 میلیون
 • HDFC Life: $133 میلیون
 • رنگ های آسیا: $154 میلیون
 • Titan: $118 میلیون
 • تاتا: 93 میلیون دلار
 • ترنت: $81 میلیون

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im