میلیاردر تام Steyer قطره از سال 2020 ریاست جمهوری

بillionaire تام Steyer گفت که پایان خود را تا حد زیادی خود بودجه دموکراتیک پیشنهاد ریاست جمهوری به مناسبت پایان اولین کمپین برای هر نوع انتخابی ،

62 ساله در ابتدا حکومت در حال اجرا برای رئیس جمهور و گفت که تمرکز بر تلاش های به رئیس جمهور تهمت طریق نیاز به استیضاح خود که سازمان حمایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح که دموکرات اکثریت مجلس را در ماه دسامبر. حدود شش ماه بعد در ماه جولای صندوق های تامینی پادشاه راه اندازی یک پیشنهاد ریاست جمهوری.

هر چند او پیوست و در این مسابقه بسیار دیرتر از دیگر آرای انتخابات ریاست جمهوری, Steyer به زودی رشد برخی از رقبای خود در جلسه دهنده و رای گیری متریک برای سقوط 2019 بحث. او صرف میلیون ها دلار در دیجیتال و تبلیغات تلویزیونی و استفاده از رای دهندگان اطلاعات از نیاز به استیضاح و NextGen امریکا خود را در حمایت از محیط زیست ،

او گفت که او برنامه ریزی شده به صرف $100 میلیون از پول خود را در مبارزات انتخاباتی خود رسم انتقاد از نامزدهای دیگر که محکوم پول بزرگ در سیاست است.

فوربس تخمین زده است که Steyer است به ارزش حدود 1.6 میلیارد دلار حدود نیمی از آنجا که مغلوب ساختن پیشی جستن آنها فوربس تخمین زده است که ارزش حدود 3.1 میلیارد دلار است.

سابق مریلند در کنگره John Delaney یک دموکرات که مرکز سیاست پاسخگو تخمین زده می شود ارزش حدود 230 میلیون دلار در سال 2015 نیز تا حد زیادی خود بودجه انتخابات ریاست جمهوری است.

اما حتی این سطح از ثروت بودند تحت الشعاع قرار, ورود به نامزدی حزب دموکرات نژاد سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به ارزش حدود 56 میلیارد دلار یا بیشتر.

[ نظر: تام Steyer است کودک پوستر برای لیبرال نفاق]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>