بیل گیتس هشدار: Coronavirus می تواند یک بار در یک قرن پاتوژن’

تیوی جدید کروناویروس می تواند یک “یک بار-در-یک-قرن پاتوژن بوده ایم نگران” با توجه به شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت.

“من امیدوارم که آن است که بد نیست اما ما باید فرض کنیم از آن خواهد شد تا زمانی که ما می دانیم در غیر این صورت” میلیاردر نیکوکار گفت: در یک جمعه در مقاله جدید مجله پزشکی انگلستان. “دو دلیل وجود دارد که Covid-19 چنین تهدید. اول آن را می توانید کشتن افراد سالم علاوه بر افراد مسن با مشکلات بهداشتی موجود. داده ها تا کنون نشان می دهد که این ویروس در یک مورد مرگ و میر در معرض خطر حدود 1%; این رای را چند بار شدید تر از معمولی آنفلوانزای فصلی قرار دادن آن در جایی بین 1957 پاندمی آنفلوانزا (0.6%) و 1918 پاندمی آنفلوانزا (2%).”

دلیل دوم دروازه به حال به انجام این کار با انتقال این ویروس است.

“میانگین فرد آلوده گسترش این بیماری به دو یا سه نفر دیگر — یک نرخ نمایی از افزایش,” او گفت:. “نیز وجود دارد که شواهد قوی است که می توان آن را انتقال توسط افرادی که فقط کمی بد یا حتی presymptomatic.”

بنیاد تاسیس شده توسط گیتس و همسرش ملیندا در بنیاد بیل و ملیندا گیتس اعلام کرد در این ماه است که آن را کمک خواهد تا 100 میلیون دلار برای کمک به مبارزه با ویروس.

سازمان بهداشت جهانی مطرح شده coronavirus خطر سلامت تا “بسیار زیاد” اما آن را اعلام کرده است آن را یک بیماری همه گیر. این ویروس به شش قاره ها به جز قطب جنوب. بیش از 80,000 نفر آلوده شده اند در سطح جهان و بیش از 2700 نفر کشته شده اند که بیشتر در سرزمین اصلی چین است. وجود دارد حداقل 63 بيمار مبتلا به کروناویروس و هیچ مرگ و میر تا کنون در ایالات متحده است.

عدم اطمینان از ویروس باعث شده است که سهام به شیرجه رفتن با بازار رنج آن بدترین هفته پس از بحران مالی 2008. پنج نفر از ثروتمندترین افراد از جمله دروازه از دست داده اند یک ترکیب $36 میلیارد دلار از بازار به دلیل ترس بیش از coronavirus.

گیتس به خواست دولت و صنایع در سراسر جهان به کار با هم به کار بر روی واکسن و آنها را مقرون به صرفه است.

“وجود دارد هیچ وقت به هدر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>