مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت تبدیل به اول شخص به کمیسیون هیدروژن-سوخت شده ‘ترجمه شده’ با توجه به گزارش های رسانه ها.

دوم ثروتمندترین مرد جهان متعهد $644 میلیون (₹4,600 کرور) برای خرید هیدروژن پیل سوختی مبتنی بر Aqua, Daily Mail گزارش روز یکشنبه. قایق بادبانی طراحی شده توسط Sinot قایق بادبانی معماری و طراحی و جانبی نیروی دریایی معماران ترجمه شده طراحی و ساخت و رونمایی شد در موناکو قایق بادبانی نشان می دهد در سال 2019.

دوستدار محیط زیست قایق بادبانی

قایق بادبانی اجرا می شود در دو 1MW موتور سوخت توسط فوق هيدروژن در مخازن. مایع هیدروژن ذخیره شده در خلاء جدا مخازن در یک دمای پایین تبدیل به انرژی الکتریکی توسط Proton Exchange Membrane (PEM) fuel cells به قدرت قایق بادبانی. تنها محصول این فرایند آب با توجه به فوربس گزارش.

کشتی, اما همچنین دارای یک موتور دیزل برای بازگشت به بالا, Engadget گزارش شده است. سرعت بالای آن گزارش شده است 17-گره (19.6 MPH) و hs طیف وسیعی از 3,750 مایل دریایی.

این ‘ترجمه شده است 370-پا بلند است. عجیب کشتی دارای پنج عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و می خانه 14 مهمان و 31 خدمه.

راجع به قایق بادبانی مجهز به تجملات از جمله ورزشگاه, ورزشگاه, زیبایی, اتاق, ماساژ و آبشاری استخر در آن عقب عرشه با توجه به Engadget گزارش.

جدید کشتی نمی رود به آماده را به دریاهای آزاد تا سال 2024 با توجه به ایمیل های روزانه.

دروازه پیشنهاد می splurging بدهید در کشورهای عضو اکو دوستانه کشتی لوکس است که در خط با مایکروسافت سیاست های فن آوری های غول پیکر در ماه ژانویه اعلام کرده بود آن moonshot شرط برای تبدیل شدن به طور کامل کربن منفی تا سال 2030 در یک بیانیه عمومی. آن را نیز دقیق آن اقدام به برنامه ریزی در یک بیانیه رسمی منتشر شده در وب سایت مایکروسافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی