بیهار مجمع می گذرد به اتفاق آرا قطعنامه: NPR هر سال 2010 فرمت هیچ NRC مورد نیاز است

بیهار مجمع در روز سه شنبه تصویب به اتفاق آرا قطعنامه را قاطعانه بیان کرد که هیچ نیازی به NRC در دولت و جمعیت ملی ثبت نام (NPR) ورزش انجام می شود به شدت با توجه به 2010 فرمت.

همه حزب رزولوشن رو تصویب مجلس قانونگذاری در بعد از ناهار جلسه پس از بحث در adjournment, حرکت منتقل رهبر مخالفان Tejashwi Yadav و دیگران در خانه.

مخالفت با ‘جملات اضافی’

سخنران Vijay Kumar Chaudhary خواندن قطعنامه در حضور وزیر Nitish کومار, معاون او Sushil Kumar Modi و رهبران اپوزیسیون در میان دیگران به آن تمام اعضای تایید شده توسط thumping از میز.

علاوه بر نه گفتن به NRC و انجام NPR به شدت در سال 2010 الگوی قطعنامه اعلام کرد که “transgenders” شامل جنس ستون از NPR.

قبل از آن در حالی که پاسخ دادن به بحث در مورد حرکت کومار تا به حال تصریح کرد مخالفت خود را در “جملات اضافی” شده وارد NPR. او گفت که دولت او تا به حال نوشته شده به این مرکز در فوریه 15 در این زمینه است.

نامه رسمی ارسال شد به ثبت نام-تقدیر سرشماری کمیسر اصلی توسط وزیر امور خارجه درآمد و اصلاحات ارضی بخش.

کومار گفت: هر چند وجود یک اتحاد درآمد و اصلاحات ارضی بخش به ریاست وزیر نقطه از BJP. این مسائل را نمی توان تصمیم گرفت و اگر وجود دارد هر گونه اختلاف او اضافه شده است.

‘هیچ سردرگمی’

کومار گفت: دولت و مجلس است که باید وجود داشته باشد “هیچ سردرگمی” در مورد چگونگی NPR ورزش خواهد بود انجام شده در دولت است که هیچ کس نمی خواهد خواسته شود به ارائه اطلاعات مانند محل و تاریخ تولد از یک پدر و مادر.

او گفت که او خود نمی داند که تاریخ تولد از مادرش که چند سال پیش درگذشت.

چگونه بسیاری از مردم خواهد بود به خاطر سپردن روز تولد از مادر و پدر خود را عمران و پرسید: اضافه کردن طول بحث است که بسیاری از شهروندان می گویند که پدر و مادر خود متولد شده قبل یا بعد از عظیم زلزله سال 1934 در دولت و در مورد سال های بسیاری در مناطق روستایی خواهد ذکر یا زمستان و یا فصل تابستان است.

“مفهوم از ثبت نام از تولد بسیار شایع در گذشته به عنوان در حال حاضر,” او گفت:.

NRC دیو

یک حریف قوی ملی برای ثبت نام شهروندان با وجود اتحاد خود را با BJP Kumar, اما, سایتهای ‘hauva’ (دیو) از NRC مطرح شده توسط مخالفان با وجود نخست وزیر نارندرا مودی قطعی بیانیه ای که آن در سراسر کشور اجرا نمی شد روی سندان.

او گفت که کا مرکزی با تصویب قانون توسط مجلس شورای اسلامی که در حال حاضر در انتظار با دیوان عالی کشور است.

BJP را مشاهده

معاون وزیر Sushil Kumar Modi اظهار داشت که هیچ سردرگمی وجود دارد در همه چیز در مورد NPR پس از وزیر روشن ساخته است که ورزش در بیهار انجام خواهد شد در سال 2010 با فرمت.

او تأکید کرد که هیچ اسناد و مدارک خواهد بود به دنبال از هر کسی در طول NPR روند. “اپوزیسیون نباید اشتباه مردم در کا NRC و NPR” مودی اضافه شده است. او در حال حاضر گفت که به روز رسانی از NPR انجام خواهد شد در دولت از مارس 15-28.

RJD پیروزی

در ضمن اصل مخالفت RJD ادعا کرد این قطعنامه یک نتیجه از مبارزه در برابر مسائل.

دادن واکنش خود را بیش از تصویب این قطعنامه Tejashwi Yadav گفت: “ما را تکان داد BJP حق از دهلی نو به پتنا بود که آماده نیست به تکان دادن یک اینچ بیش از موضوع NRC/NPR. BJP فقط دیدم آن اتفاق می افتد…ما نمی خواهد اجازه می دهد تا کا به اجرا در بیهار.”

“این نتیجه ما مبارزه مستمر حق را از مجلس به خیابان که NDA دولت به عملکرد. بیهار که در BJP قدرت اول شد وزارت امور خارجه به تصویب قطعنامه ای برای اجرای NPR,” او گفت:.

مادرش Rabri دوی همچنین اعتبار او را برای در نظر گرفتن این موضوع به شدت در داخل و همچنین در خارج از مجلس با حزب کارگران که مجبور دولت را به وضوح در این زمینه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>