Bihar: پیش از انتخابات مخالفت پرس برای بازی جوانمردانه

پیش از بیهار مجمع نظرسنجی برنامه ریزی شده نسبت به پایان این سال نه احزاب مخالف خواسته اند که کمیسیون انتخابات برای تضمین انتخابات آزاد و عادلانه. آنها خواستار آن شدند که این نظرسنجی پنل نیز باید قسمت بزرگي ازانرژي جنبش کسانی که به دنبال رای با ایجاد جمعی یا اجتماعی polarisation.

احزاب ادعا کرد که BJP است استفاده ناروا از بالا دسیبل دسی کمپین رسانه های اجتماعی صرف کرور روپیه.

احزاب استقبال کمیسیون انتخابات تصمیم به پیاده سازی پستی سیستم رای گیری برای رای دهندگان بالای 65 سال است. “انتخابات آزاد و عادلانه تضمین می شود باید. پستی رای گیری برای افراد مسن باید اجرا شود در آینده بیش از حد. در یک دولت مانند Bihar, جنایی, عناصر در نظام سیاسی ممکن است این سوء استفاده” گفت: AICC دبیر مسئول دولت shaktisinh می Gohil.

طرفین همچنین پیشنهاد کرد که تعدادی از دستگاه رای گیری الکترونیکی برای یک رای گیری غرفه باید افزایش یابد.

Gohil وجود دارد گفت: هزار رای دهندگان حدود یک نظرسنجی غرفه و آنها باید حداقل چهار EVMs به طوری که رای گیری خواهد شد و ممکن است با نگه داشتن اجتماعی فاصله.

احزاب گفت: هر نامزد هر حزب سیاسی باید فرصت های برابر در رسیدن به مردم است.

“بی جی پی با استفاده از پول و قدرت است برگزاری مجازی تظاهرات. دیگران که نمی باید چنین منابعی باید اجازه رفتن به مردم به طور مستقیم” Gohil گفت.

دیگر از کنگره شاخص بهای مصرف کننده(M) شاخص بهای مصرف کننده CPI(ML)و RJD با حضور در نشست مجازی با پنل.

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury که او نیز در جلسه حضور داشتند گفت: آنها خواسته اند EC برای ایجاد شرایط معمول کمپین حصول اطمینان از حداکثر مشارکت رای دهندگان.

او گفت: وجود دارد باید در یک سطح میدان بازی برای تمام شرکت کنندگان با رفع محدودیت برای هزینه های دیجیتال مبارزات و penalisation از آن دامن زدن به جمعی یا اجتماعی polarisation.

قبلا Yechury نوشته بود به EC برابر اجرای اصلاحات برای برگزاری انتخابات قانون است که اجازه می دهد تا افراد معلول و کسانی که با 80 سال سن و یا بالاتر به انتخاب کردن برای پستی رای گیری در انتخابات عمومی برای مجلس و دولت و مجامع.

“بر خلاف گذشته عمل فعلی تغییرات در قوانین هر دو در ماه اکتبر 2019 و که در 19 ژوئن 2020 نشده است قبل از هر گونه مشورت با احزاب سیاسی ندارند. از گزارش های رسانه ای ما محدود به استنباط که پاره شدن عجله که ECI نمایش است در حساب از قریب الوقوع بیهار مجمع انتخابات برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه نوامبر سال 2020” Yechury گفته بود در نامه ای به رئیس کمیساریای انتخابات Sunil Arora.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im