بایدن برنده آریزونا به راحتی غرق شدن ساندرز در غرب

جو بایدن خرد شده برنی ساندرز در ایالت آریزونا در تصرف اکثریت دولت 67 متعهد نمایندگان.

دو دوره معاون رئیس جمهور انباشته 42.6 درصد آرا به ورمونت سناتور 30.4% و 48% از حوزه گزارش سه شنبه شب.

نامزدهای’ بسته شدن استدلال به دموکرات آریزونا در سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بودند درهم توسط رمان شیوع کروناویروس.

برنامه ای برای میزبان 11th اولیه بحث scrapped بیش از نگرانی در مورد بیماری تنفسی را در دولت است. ساندرز قادر به فشار در یک ققنوس رالی قبل از سه شنبه قبل از سنبله در موارد مجبور مبارزات به انرژی خود را از حامیان و خواستگاری هر گونه باقی مانده undecideds آنلاین یا از طریق تلفن. ساندرز سازمان مجازی در تجمع روز دوشنبه با نوازنده نیل جوان و بازیگر و فعال, Daryl Hannah به رقابت با بایدن را tele-سالن شهر تشکیل سراسر مارس 17 رای گیری متحده است.

آریزونا در خصوص آزمایش بایدن و ساندرز درخواست تجدید نظر در میان لاتین دموکرات. تقریبا یک سوم از دولت شناسایی به عنوان هنر مدرن.

ساندرز بهتر بایدن با جمعیتی در ایالات مانند کالیفرنیا و نوادا و تگزاس. بایدن هنوز هم برنده تگزاس تعجب ناراحت, در بخشی به دلیل سیاه دموکرات ها رای دادند و در نرخ های بالاتر برای دلاور 36-سال سناتور.

ناظران سیاسی خواهد منافذ بیش از هر موجود سنجی خروج داده شده و تلاش ها در طول سال 2016 انتخابات عمومی به نوبه خود آریزونا قاطعانه آبی. دولت منتخب خود را برای اولین بار سناتور دموکرات در بیش از دو دهه طول سال 2018 midterm چرخه وقت بهداشت ، Kyrsten Sinema.

پیش از روز سه شنبه مسابقه بایدن به حال به طور متوسط 18 درصد سرب در ساندرز و 3.8 درصد مزیت جمهور تهمت اگر سقوط مبارزه برگزار شد امروز RealClearPolitics داده ها نشان داد.

بایدن مسلط ساندرز در نماینده تعداد قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان در میلواکی ویسکانسین با 1,991 نیاز به پرچ نامزدی. به عنوان مارس 17 مقدماتی در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی, رئیس جمهور سابق باراک اوباما شماره 2 بود 871 نمایندگان به نشستن سناتور 719.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im