Sپهلو در دلاور, خانه, در حالی که رئیس جمهور تهمت به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش روزانه بحث coronavirus بحران presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن در حال گردش به سمت یک دولت سایه آزادانه شبیه خارج از دفتر حزب مقامات در بریتانیا.

استراتژی ابداع شده توسط معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی نادر است که در, مدرن, ریاست جمهوری, سیاست, پس از ملی شرایط اضطراری و بحران شرایط اعم از جنگ جهانی دوم به فوری post-9/11 پاسخ معمولا هم بزنید قوی اندازه گیری bipartisanship حداقل برای مدتی.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ شده است تا فاجعه دموکرات ها استدلال می کنند که بایدن باید ارائه کنتراست و رهبری در طول همه گیر جهانی است که جان میلیون ها نفر را تهدید می کند و می تواند مخزن اقتصاد به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

در کشورهای با نظام پارلمانی مخالفت احزاب اغلب ایجاد خود کابینت به معنی به مردم است که آنها مشتاق به حکومت باید حزب حاکم از دست دادن قدرت است. در انگلستان حزب کارگر مثلا سایه مقامات مسئول موقعیت اعم از خزانه به بهداشت و درمان.

به عنوان بایدن در تلاش برای به دست آوردن توجه رسانه ها در طول تهمت های مختلف و فرماندار روزانه جلسات مطبوعاتی سابق معاون رئیس جمهور چرخد و به نیاز های مختلف دموکراتیک در سیاست خارجی و بهداشت و درمان و کارشناسان ارائه پاسخ به تهمت کاخ سفید دست زدن به بحران است. در اوایل این ماه مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که رون Klain دولت اوباما را, ابولا, پاسخ هماهنگ کننده از 2014-15 می دهد دوره ای جلسات چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن نتوانسته است به اندازه کافی به حمایت از ملت است.

در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه, Klain ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروس و راه می رفت از طریق بینندگان چگونه این ویروس گسترش در سراسر کشور است.

“برخی از کشورها عمل کرده و به سرعت گفت:” Klain که همچنین به عنوان معاون رئیس کارکنان در طول دو سال اول دولت اوباما. “چه رئیس جمهور تهمت انجام دهید ؟ او عنوان آن است. مغلوب ساختن پیشی جستن را آهسته پاسخ به این بحران است و جای تعجب ندارد.”

به عنوان برگ برنده شرکت در روزانه کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی بایدن 77 است با پاسخ دقیق سیاست جلسات و برنامه عمل باید او تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

در یک بسته تماس را فشار دهید در روز جمعه که در خدمت به عنوان یک اجرای خشک سایه اش جلسات بایدن واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن در تعدادی از coronavirus پاسخ. برای مثال بایدن متهم به تهمت گمراه کننده عمومی در زمانی که از آن انتظار می تواند منظور خود را از 500 میلیون ماسک ماسک. اگر چه تهمت تبلیغ سفارش خرید بایدن گفت: در آن می تواند به 18 ماه می رسند با توجه به چند تن از کارشناسان.

“ایالات متحده شده است به مراتب پشت سر بقیه پیشرفته جهان وقتی که می آید به تست” بایدن گفت: ارجاع مغلوب ساختن پیشی جستن اطمینان داد که امریکا تست ظرفیت رقبای کسانی که از اروپا است.

روز دوشنبه بایدن در آغاز خود را برای اولین بار در یک سری از حوادث livestreamed از خانه اش در ایالت دلاور. هیچ کابل ایستگاه های پخش سخنان خود که شامل تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل می کنند.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به سرزنش برای coronavirus. اما او می کند مسئولیت برای پاسخ ما,” او گفت:. “و من همراه با هر آمریکایی امیدوارم که او مراحل و شروع به گرفتن این حق است.”

به تازگی بایدن افزود جانباز دموکراتیک مشاور سیاست جیک سالیوان به مبارزات انتخاباتی خود را. سالیوان به عنوان یک ارشد سیاست مشاور هیلاری کلینتون در سال 2016 کاخ سفید اجرا و مشغول به کار تحت هر اوباما و بایدن به عنوان مشاور امنیت ملی.

علاوه بر این می آید در مدت کوتاهی قبل از بایدن اعلام کرد یک لیست از 100 امنیت ملی حرفه ای پشتیبان گیری سوم خود در کاخ سفید اجرا شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im